Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

DarkRoom -chce wystartować


Prezesfun

Recommended Posts

Jak masz hajs na zestaw, to kupuj zestaw. Przyślą ci w jednej paczce i od razu wszystko składasz do kupy. Nie wiem czy taniej by nie było kupować oddzielnie. I lampę mógłbyś mniejszą kupić. Np. 150W. Są też spoko boxy na nicegrowbox.pl. Robią też pod wymiar. Kiedyś od nich kupiłem. Potem opchnąłem znajomemu i teraz na nim leci i zadowolony jest.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Roślinki lubią "tropik". Jak masz nawilżacz, to możesz taki tropik utrzymać w namiocie na poziomie nawet 80%. Bez nawilżacza z włączoną wentylacją może być ciężko. Ukorzenicz wspomaga rozwój korzeni. Mocniejsze korzenie -> mocniejsza roślina. Znajomy miał ostatnio problem z roślinami. Posadził i nic nie rosło. Korzonki zacząły wpieprzać jakieś robaki. Ziemiórki czy jakoś tak. Roślinki po 2 tygodniach miały kilka cm wzrostu. Zaczał z walczyć z tym robactwem, ale dopiero jak podlał ukorzeniaczem z biozbizza, to rośliny zaczęły rosnąć. 

A nawilżacz to zwykły, taki za parę dych. Patrz żeby był w stanie wytwarzać parę przez kilkanaście godzin na "jednym tankowaniu". Tylko nie kupuj też najtańczych, bo to gó**o zaraz się zepsuje. Nie wiem ile może kosztować taki normalny. Z 60, 80zeta.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+