Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Uprawa konopi OffTop - zadaj dowolne pytanie na temat uprawy - stary temat


Scooby-Doo

Recommended Posts

Mają większe zapotrzebowanie na potas i fosfor. Nawóz na kwitnienie powinien pomóc.

 

wlasnie dostaja terra flores, boosta oraz p/k od canny zgonie z tabela i nie wiem czy zwiekszyc im dawki ??zrobilem oprysk z epson a na poczatku jak zauwazylem dostaly flusha . Ogolnie to rosna wmiare poprawnie tylko poucinalem im bardzo duzo wiatrakow:) zapewne criticale maja mniejszy apetyt na witaminki a te kushe mam pierwszy raz i jakies nienasycone bestie

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 495
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

wlasnie dostaja terra flores, boosta oraz p/k od canny zgonie z tabela i nie wiem czy zwiekszyc im dawki ??zrobilem oprysk z epson a na poczatku jak zauwazylem dostaly flusha . Ogolnie to rosna wmiare poprawnie tylko poucinalem im bardzo duzo wiatrakow:) zapewne criticale maja mniejszy apetyt na witaminki a te kushe mam pierwszy raz i jakies nienasycone bestie

 

Wydaje mi sie ze jest to rowniez reakcja stresowa po urwaniu wiatrakow. odcioles je troche od papu to wziely z lisci bo bylo latwiej i szybciej dla nich. co nie koniecznie musi znaczyc ze brakuje w medium papu... ale pewny nie jestem...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

 

Wydaje mi sie ze jest to rowniez reakcja stresowa po urwaniu wiatrakow. odcioles je troche od papu to wziely z lisci bo bylo latwiej i szybciej dla nich. co nie koniecznie musi znaczyc ze brakuje w medium papu... ale pewny nie jestem...

 

wiatrakow wiekszosc pozbyly sie jak bo usuwalem te chore ale mam tedencje do usuwania najwiekszych lisc :P moze jak wskoczyly z 250W do 600W to sie zestresowaly :P

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam

 

Bede uzywal Biobizz'a All Mix i znalazlem informacje producenta, iz nie zaleca on wkladac kielkujacych nasion do tak bogatej gleby i poleca lzejsze medium typu Light Mix (na poczatek). Jezeli uzylbym krazkow jiffy to czy gdy roslinka juz troszke urosnie (sam nie wiem 5-6 dni) moge ja juz wrzucic do docelowych z All Mix'em czy tez uzyc jeszcze przejsciowych doniczek z lzejszym medium ? Nawozy beda tez Biobiza (Grow, Bloom, Top Max i Heaven)

 

Z gory dzieki

 

PS: tutaj bo nie chcialem zakladac nowego tematu w nawozach 

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam wszystkich jako ze to mój pierwszy post. Po tygodniowym wyjeździe na jednej z 3 roślin spotkała mnie taka niespodzianka. Reszta ma się dobrze choć podłoże każda dostała to samo. Ja obstawiam niedobór wapnia i podałem trochę dolomitu. Cóż to jest wg was? Uprawa lemon kush z pestki 4 tygodnie od wysadzenia, raz podlalem bio humus. Poza tym siedzą częściowo w glebie osmocote z wolno uwalniającym się npk 15-9-9. Wszystko pięknie rośnie pomijając nieznaczny nadmiar azotu u wszystkich panienek (nic nie podaje dopóki nie ustapi).

post-42389-0-30048100-1424376076_thumb.j

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+