Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Holandia i marihuana, coffe shop


dukez

Recommended Posts

Witam od razu sie przywitam :) bo to moj pierwszy post na forum. Mam pare pytam odnosnie wyprawy do holandii z celem wiadomym :joint:
Mianowicie jadziemy tam z paroma kumplami juz w sierpniu. Chcialem sie spytac gdzie mozna znalesc tam ludzi sprzedajacych ganje oprocz coffeshopow? Chodzi mi mianowicie o wieksze ilosci tak 30 lub 50gram i zeby ganja byla dobrej jakosci. Moze ktos doradzi gdzie szukac bo tak na ulicy to nie wiem czy tam sa tacy dealerzy, wiec jak cos wiecie to prosze o rady :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 6 miesięcy temu...
  • Replies 247
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Oglądałem ostatnio film "The 20th Anniversary Cannabis Cup 2008" (swoją drogą jeżeli nikt nie wrzucał tego jeszcze na 4um to mam linka do torrenta :)) i była tam mowa że te coffeshopy które wystawiają własne odmiany do Cannabis Cup sprzedają je w promocyjnych cenach podczas trwania całego turnieju (5 dni bodajże). Orientuje się ktoś może czy te promocje są dla wszystkich czy tylko osób posiadających bilety na turniej?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...

Mnóstwo kofikow ma dostęp do netu. Zależy jak trafisz. Czasem jest to na sali, czasem w wydzielonej salce i trzeba się spytać. O kafejkach netowych z kolei nie wiem za wiele. Nie wiem czemu :P

A co do A-damu po kiego grzyba tam się pchać? Ceny z kosmosu. Skocz choćby do Leiden. Coś koło 8 kofików, 2 smarty i fajna atmosfera miasta studenckiego.

A-dam to taki Kraków, klimat był naście lat temu :cry:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

A jak wyglada sprawa noclegów w Holandii? Tj. ile trzeba mniej wiecej liczyc za nocleg w hotelu (jezeli ktos zna jakies, to prosilbym o namiary) ew. jakies pola namiotowe (tutaj tez bym prosil o orientacyjne ceny)

PEACE :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...

Siemka :D

Chciałbym prosić aby wrzucane były tu filmy tematyce ,,przewodnik po coffeshopach".

Spotkałem się już z takim filmem gdzie koleś zwiedzał Holandie od strony MJ i chodził po różnych coffie shopach, prezentował ceny, oceniany był klimat tych knajpek itd.

Oglądało się bardzo przyjemnie więc myślę że innym użytkownikom forum także może sprawić to przyjemność ;)

:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+