Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Holandia i marihuana, coffe shop


dukez

Recommended Posts

  • Replies 247
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

pokoju nie mam tani jest w centrum amsterdamu hostel nie pamietam jak sie nazywa w samym centrum za de beurs kolo coffeshop babylon za 14 euro na dzien ale jest to miejsce w pokoju. z praca w holandii jest teraz ciezko najlepiej jak mowisz po holendersku to cos znajdziesz nie znajac dobrze jednego z jezykow angielski holenderski niemiecki to nawet nie jedz.zeby znalezc prace musisz mowic plynnie w namiocie mozna spac ale gdzie go bedziesz trzymac jesli pojedziesz sam. jechalem z krakowa do amsterdamu pociagiem z przesiadkami w poznaniu i berlinie kosztowalo mnie to dokladnie krakow-poznan 23 zeta ulgowy poznan-berlin 107 zeta i berlin amsterdam 112 euro sa busy z polski i autobusy eurolines za jakies 50-90 euro do amsterdamu i innych miejsc pokoj w amsterdamie mozna wynajac za 300 euro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mr.ThC, dzięki wielkie za info, a jak myślisz, mówię dosyć dobrze po angielsku, nie płynnie ale komunikatywnie, niemieckiego i holenderskiego nie znam, mam doświadczenie jako szpachlarz ;p znalazłbym jakąś robotę w tym kierunku? Albo jakąkolwiek, zmywak, sprzątanie czy coś tędy?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

markolus, tyle wie każdy, ja chcę znać obecną sytuację na rynku pracy w tym kraju od osoby która tam mieszka, nie chcę jechać w ciemno, bo tak się mówi: e stary znasz język to sobie poradzisz, mój kumpel na takiej podstawie pojechał do Irlandii, wrócił po dwóch tygodniach, załamany i w ciężkim szoku. Nie chcę pójść w jego ślady.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

pnomyslcie troche, nikt wam nie zagwarantuje ze przyjedziesz do holaadii, umiesz to i to i znajdziesz juz prace. wszystko sie okazuje na miejscu, na co cie stac i na jakie jest zapotrzebowanie procownikow w okolicach gdzie przebywasz !!!

mozesz umiec miec wiele rzeczy a i tak np. wyladujesz z józiem co jedynie gimnazjum skonczyli i zero jezyka na szklarni przy pomidorach ;pp

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

FYAH, pracowałeś legalnie, na umowę? W jakim charakterze? Jakieś wymagania? Płaciłeś za transport? Opisz coś dokładniej a nie, powiedział co wiedział ;) i od razu poleć to biuro :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+