Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Holandia i marihuana, coffe shop


dukez

Recommended Posts

  • Replies 247
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 4 tygodnie później...
Jazda po paleniu jest karalna, jaka kara nie wiem, ale mozna za to jechac po 3 piwkach.

Pozdro

W Holandii możesz legalnie mieć 0,5 promila czyli jedno piwko :)

Za jazdę pod wpływem marihuany są wysokie mandaty (nawet do 2500 euro) lub nawet 2 lata więzienia, Holenderska policja nie lubi polaków i dlatego możesz ponieść większe konsekwencje.

Test THC odbywa sie na śline, bo ziomek z Holandii z którym mieszkałem miał robiony test ale na szczęście nic mu nie wykazało bo akurat wtedy nie palił :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
oczywiscie ta sa gramy z wagi

Sa i nie sa... Znam kofiki gdzie wajchuja ;]

a jak preferujecie tylko polskie szkielko, to wezcie ze soba, bo tam nawet nie wiedza co to jest

Wiedza tylko nie uzywaja i jest dostepne.

za to ja z checia dowiedzialbym sie czy mozna dostac gdzies 'z pod lady' grzybki?

a to nie jest legalne?

Mieszkalem w Hadze, White Widow byl po sredno 8euro, Heinz 10 (w moim kofiku, nie wiem jak w innych), ale jaranie bylo warte tego hajsu. Ogolenie to ceny sa rozne, kupisz za 6 ale tez za 20, slyszlalem nawet o 40, ale tego nie spotakalem ;] u czarnucha mozna kupic nawet za 4 ale wiadomo jak to z dilami :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

W Holandii możesz legalnie mieć 0,5 promila czyli jedno piwko :)

Kto Ci powiedzial ze po jednym piwie masz pol promila? Kazdy organizm reaguje inaczej, ziomka zatrzymali po dwoch piwach i jakos nie przekroczyl 0.5. Nie ma na to reguly ;]

aha i taki maly szczegol, mozesz miec 0.5 promila ale jesli masz prawko min 5lat, do 5lat mozesz miec 0.2.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+