Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Holandia i marihuana, coffe shop


dukez

Recommended Posts

  • Replies 247
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

poduczyć się holenderskiego

Chyba niemieckiego ;)

DEBIL!

Dziękujemy za ciekawą i jakże wyczerpującą wypowiedź, zapraszam na casting do tvn'u :D

http://polski.hospitalityclub.org/indexpol.htm

Ja się już zarejestrowałem, jest dużo możliwości z tym związanych ale nie znalazłem tam nic o Holandii ;)

W działalności Hospitality Club nie ma miejsca na pieniądze. Goście nie są obciążani kosztami pobytu. Oczywiście, jeśli narazisz gospodarza na dodatkowe koszty (rozmowy telefoniczne, jedzenie) będziesz musiał je zapłacić.

Wszystko w porzo, można poczytać i się dowiedzieć, ja już się zarejestrowałem i może gdzieś pojadę :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

markolus, to tak od razu, że ty tam na dłużej :D

Jedyne w miarę jako takie rozwiązanie [czyt. żebyś pod mostem nie spał] to znaleźć sobie robotę w NL.

Choćby nawet teraz na wakacje, wtedy wynajmujesz pokój w jakimś domku, jako np. student z polski :D Poza tym, co masz zamiar robić przez miesiąc ? Z czegoś trzeba żyć... pójdziesz do roboty, po południu wrócisz a wieczorem wiadomo :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ciekawe wypowiedzi...co do kolegow wyzej:

ja bym przyjal jakby ktos do mnie zapukal do domu

mieszkam w polsce xD

namiot mam ale to nie wydaje mi sie zbyt komfortowym wyjsciem

dogadac bym sie dogadal bo angielski znam perfect i nie mam z nim problemow zadnych

hmm...15 euro za noc...a co powiesz na to, ze za miesiac wychodzi jakies 500 euro? to kolo 2000 zl co przekracza moje mozliwosci a co dopiero dalej...chce uciec z polski bo ten rzad jest z dupy...;/ a tam Kraina Rozkoszy !

czekam na dalsze wypowiedzi

Bys musial sobie ogarnac prace najlepiej w szklarni i daja ci mieszkanie za 50euro/tydzien.

Jak znasz angielski to idzies do agencji i nawijasz napewno w ciagu paru dni ci cos znajda :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Przejazd w obie strony powinien cie wynieść koło 200- 300zł. Zależy od przewoźnika i jego oferty..

A palenie kosztuje róznie, w kofikach od 5 euro do nawet 15 za gieta. Ale w cenie 7-10 euro już łapiesz baaardzo ciekawe odmianki.. :zmiazdzony:

Na ulicy kupisz większe ilości, i za mniejsze sianko- choć towar będzie gorszej jakości, to i tak zajebisty!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+