Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Holandia i marihuana, coffe shop


dukez

Recommended Posts

  • Replies 247
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mam takie pytanie, a mianowicie czy jezeli pojade do Holandii (miasto bez roznicy) to jesli zapukam do czyjegos domu to przyjma mnie czy raczej sa inaczej nastawieni do ludzi? pytam bo zamierzam wyjechac, ale nie mam tam zakwaterowania i potrzebuje jakis nocleg przynajmniej na jakis czas. czekam na odpowiedz. Bless !

edit: nie oczekuje odpowiedzi typu "zarob sobie na nocleg".

nie wiem gdzie Ty mieszkasz ale chyba nie w polsce, podejzewam ze na karaibach :D wiesz czemu ?

to jesli zapukam do czyjegos domu to przyjma mnie czy raczej sa inaczej nastawieni do ludzi?
jakbyś zapukał do polskiego domu to by zadzwonili po :pies: miałbyś sprawę w sadzie i chu* wie jeszcze co albo odrazu by cie zbutowali, opluli i obrzucali tym co mieliby pod ręką.Holandia chodź jest zielona i pokojowo nastawiona do prawie wszystkiego(rożnego typu tematy etc.)to raczej nikt Cie od tak nie przyjmie do domu z wiadomych przyczyn nawet za pieniądze bo kasę oni mają gdzieś (mają jej pod dostatkiem :trawka: )

Radzę jak koledzy wyżej pod namiot na polanke a piszesz ze Ci nie zalezy na miescie to znjdź sobie na necie gdzie sa jakies pola namiotowe i gites albo hotel i poduczyć się holenderskiego :joint:

:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

wiem, że wyda Ci się pole namiotowe najtańszym rozwiązaniem ale pamiętaj, że na polu namiotowym mogą cię okraść, chyba że byś wszystko nosił ze sobą :D

Proponuje Ci poszukać jakiegoś taniego motelu czy coś w tym stylu. Na pewno byś znalazł coś tak do 15 euro/ noc

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ciekawe wypowiedzi...co do kolegow wyzej:

ja bym przyjal jakby ktos do mnie zapukal do domu

mieszkam w polsce xD

namiot mam ale to nie wydaje mi sie zbyt komfortowym wyjsciem

dogadac bym sie dogadal bo angielski znam perfect i nie mam z nim problemow zadnych

hmm...15 euro za noc...a co powiesz na to, ze za miesiac wychodzi jakies 500 euro? to kolo 2000 zl co przekracza moje mozliwosci a co dopiero dalej...chce uciec z polski bo ten rzad jest z dupy...;/ a tam Kraina Rozkoszy !

czekam na dalsze wypowiedzi

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+