Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Holandia i marihuana, coffe shop


dukez

Recommended Posts

  • Replies 247
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

trzeba mieć pecha albo trafić na jakąś akcję,
Generalnie przy zwykłej kontroli bez podstaw nawet nie przeszukają Ci auta,
Jeżeli nie zachowujesz się dziwnie lub nie posiadasz przy sobie akcesoriów do palenia to nie ma się czego obawiać.
Miałem już kilka kontroli ani jedna nie skończyła się przeszukaniem, oczywiście pytania były dziwne bo za swojego czasu nosiłem dredy.
Nawet taki fakt nie skłonił nikogo do rozbierania mojego auta, 
Trzeba pamiętać jedno, zachować pozory, spokój i pozytywny entuzjazm. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 4 miesiące temu...

pewno że jest będąc w amsterdamie natknąłem się na sklep w którym gość miał 2 gabloty sprzętu do przemycania tematu zaczynając od śrubokrętów przez dezodoranty które naprawdę psikały pianek montażowych do okien a na gaśnicy samochodowej kończąc gościu twierdził że wszystkie te sprzęty są popryskane specyfikiem czyniącym zawartość niewidocznym dla psów gość próbował mi wytłumaczyć co to za substancja ale jego słownictwo kulało jeśli chodzi o fachowe nazewnictwo płyn można było nabyć w dodatkowych flaszkach gdyż z czasem sie dezaktywuje

 

ten śrubokręt skręca sie tak że nie widać miejsca łączenia i czasem sam mam problem go odkręcić ale jeśli myślisz o 30 gramach myśle że taki plak do tapicerek czy gaśnica będzie idealna

DSCF1580

DSCF1579

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+