Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Holandia i marihuana, coffe shop


dukez

Recommended Posts

  • Replies 247
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Gość Urban Farmer

Może zakupić, ale w górnej części NL, czyli Den Haag, Amsterdam, itp. a w dolnej części NL czyli, w prowinci Limburg, jest ogólnie zakaz sprzedaży turystom, ale normalnie kupisz, bo już nie sprawdzają dowodów. Od nowego roku prawdopodobnie ma być tak jak wcześniej, bez żadnych zakazów.

 

 

 

 

 

PEACE

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

czytalem troche o takich przypadkach zalerzy tez gdzie cie dokladnie zlapia , jak ci sie fartnie to mozesz dostac co najwyrzej mandat , jesli bedziesz jechal swoim autem moze byc tak ze rozbiora ci je na czesci pierwsze,  aby dokladnie wszystko przetrzepac. Pewien ziomek tak mial,  wracal z holandi przez niemcy zjechal gdzies na autogrila i za nim zieloni przyjaciele zaczeli go trzepac w kieszeni mial ponad 2g ziola , rozebrali mu auto od dachu po chodniczki ale nic nie znalezli , skaczylo sie to mandatem , kwoty dokladnie nie pamietam ale nie byly to duze pieniadze , zawsze moglo pojsc gorzej...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

właśnie powiedzcie mi jak to jest z tymi kontrolami, bo może przejazdem w holandii i na pewno coś sobie kupię do pracy;)

Jak oni kontrolują, przecież nie ma na przejściach budek. Rutynowe kontrole? Czy poprostu jak widzą obcą tablicę to sprawdzają. Byłem 2 razy w przeciągu ostatnich lat, w prawdzie samochodem dostawczym, i nie miałem żadnych kontroli.

Proszę o porady co i jak, będe jechał do belgii na miesiąc i pewnie przejadę przez holandię, no i na weekendy będe się wybierał na wycieczki;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+