Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Holandia i marihuana, coffe shop


dukez

Recommended Posts

  • Replies 247
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 3 tygodnie później...

generalnie każda grudka jest przy paleniu dusząca i coraz mniej coffików ma dobry hasz.
Raz, że produkcja nie zawsze albo nawet rzadko jest opłacalna i popularność w holandii słabnie to nie tunezja albo maroko gdzie plastelinę dostaniesz nawet na bazarze

Ja zatrzymywałem się w tanich hostelach i sort można było kupić często w recepcji w cale nie taki podły ale o odmianie
można było zapomnieć pewnie zlepek wszystkiego śmiecia.

W samym amsterdamie polecam grey area od poniedziałku do środy pracuje tam polak

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Z grudą różnie bywa ostatnio w amsterdamie kupowałem afgana za 5e taki sam jak u nas żadnej rewelacji kupiłem też 5 marokan super polen po 32e za 5 w "katsu" i była wyjebka, jakby mąkę dosypali do kiefu. kopał gorzej niż afgan za piątaka. Kupiłem też sztukę libanian blonde (rodzaj charas) w "kadinsky" za 18e za sztukę no to była masakra czysty świeżutki, ale po naszemu prawie 80pln za sztukę. choć biorąc pod uwagę wydajność to i tak wyszło taniej niż marokan super polen z katsu. widziałem też kochy po 80e za gram ice hash ale na taką lux kostkę to już nie było mnie stać. chociaż zależnie od gramatury sita były wersje po 40/60/80 za gram. tak więc jeżeli chodzi o haszyk to jest duży wybór niestety cena za dobrą jakość zabija,

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 4 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+