Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Holandia i marihuana, coffe shop


dukez

Recommended Posts

Witam.
Jeśli w nie właściwym dziale umieściłem,ten temat to proszę moda o przemieszczenie.
Ale do rzeczy.
Otóż chciałbym wybrać się do pracy do Holandii.Po wakacjach,na 2-3 miesiące.Wiem że na forum istnieją już tematy na temat pracy w Holandii(wszystkie przeszukałem i przeczytałem),ale zakładam nowy ponieważ potrzebuje świeżych informacji,rad a także i ludzi.

Chętnych na pewno spośród was znalazłbym do tego by wyruszyć jakąś ekipą.Wiadomo w kupie siła.A jeśli ktoś już posiada doświadczenie,w pracy tam,to na pewno wielu to pomoże.Moja niestety pierwsza by była taka wyprawa.
Prosiłbym was także o jakieś świeże informacje,czego się imać,co trzeba załatwić przed wyjazdem,i tam.I jakie ewentualnie Biura Pracy polecacie.Z tego co słyszałem można się czasem nieźle przejechać na takich Biurach.Pozytywną opinie słyszałem tylko o tym biurze sun-power.nl

Najlepszą opcją było by załatwienie roboty i mieszkania bez Biura.Ale do tego potrzebne są znajomości,których ja niestety nie posiadam.

Z tego co pamiętam to tu na forum kiedyś ktoś,podawał kontakt do siebie,że może załatwić robotę na Październik-Listopad w NL.Ale nie udało mi się znaleźć tej wiadomości tu na forum.Może koleszka znów się odezwie ?
Dodam jeszcze tylko że narazie chętnych nas jest 4-5 osób,ale jeszcze dużo czasu,więc ktoś się pewnie wyłamie.
Co do "kwalifikacji" to znam na dobrym poziomie Angielski,i jako tako Niemiecki(bez rewelacji).Prawa jazdy jeszcze nie posiadam,ale postaram się zrobić do tego czasu.
Lat mam 19,niedługo 20.I cała ekipa była by w granicach tego wieku.

Sorry że tak się rozpisałem,ale porobiony to pisze

Mam nadzieje że ogarniecie.Czekam na odzew ELO ELO

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 247
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 2 miesiące temu...

ogolnie prawo pozawal na posiadanie do 3 roslin na wlasny uzytek, jak policja znajdzie plantacje do 5 roslin to ci je zabieraja, powyzej 5 sa kary, przewaznie mandaty, a prawo antynarkotykowe jest lekko traktowane z przymruzeniem oka. niema nalotow, specjalnych wyszukiwan. no i co do kofiszopow to jest to troche paradoks bo wlasciciel moze posiadac do 1,5kg z tego co pamietam, z czego moze nabyc dziennie maksymalnie 5 gram, jednak to juz niejest w zaden sposob sprawdzane. Zwykly czlowiek zgodnie z obwiazujacym prawem, moze nabyc do 5 gram dziennie, a czy jest to przestrzegane to juz zalezy tylko od koffiszopu, w niektorych przy zakupie spisuja cie z dowodu, w innych o nic nie pytaja.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...

Witam, otóż chciałem się zapytać czy transport tematu z holandii do polski busem wiąże się z 100% przypałem czy też nie a może mamy 50% szans że nie będzie kontroli z psami i trzepania ? jak to teraz jest proszę o konkretne odpowiedzi ludzi ogarniających co się aktualnie dzieje na granicach.

Dzięki za odpowiedzi i Pozdro !

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+