Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Holandia i marihuana, coffe shop


dukez

Recommended Posts

  • Replies 247
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

1g WW ok 5 Euro

Polecam gotowe jointy za 3-4 euro masz :D

Hasz CC ok 1.8g za 6 Euro

A ogolnie ceny ziola wachaja się od 4 do 12 euro za gieta

Tak było rok temu jak byłem w Amsterdamie

Ps. Dziweczki 50 Eurko, stala cena kazda tyle bierze

W niektorych coffikach nie mozna palic jointow wewnatrz, gdyz zapach tytoniu psuje klimat ;p

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

w amsterdamie palanko jest drogie w cofiku jak bylem to zaplacilem 15euro za wora. nie oplaca sie teraz siedze w oss i za lolka kupuje za 2,50euro normalnie zyc nie umierac. tylko czasami nie ma z kim zapalic jak ktos mieszka w oss to zapraszam mozemy sie zgadac na palenie oto nr tele w razie W +31 617 239 987

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

w amsterdamie palanko jest drogie w cofiku jak bylem to zaplacilem 15euro za wora. nie oplaca sie teraz siedze w oss i za lolka kupuje za 2,50euro normalnie zyc nie umierac. tylko czasami nie ma z kim zapalic jak ktos mieszka w oss to zapraszam mozemy sie zgadac na palenie oto nr tele w razie W +31 617 239 987

A ja się nie mogę zgodzić z tym, że w Amsterdamie jest za drogo. Jest wiele kofików oferujących dobry staff po świetnej cenie np warda2 ma whitewidow po 25e za 5g, w centralu można dostać za 25e sprzętu w okolicach 4g. Jedna wielka różnica pomiędzy wioskami a Amsterdamem jest taka, że jak wstaje o 7 i chcę zacząć dzień w dobrym stylu to w okolicy 500 metrów mam 2 kofiki otwarte o tej porze, z czego Barney's zapodaje zwycięzców cannabiscup i masakra gwarantowana. Po 10 rano wybór miejsc i towaru powala, osobiście polecam super lemon haze od greenhouse, jest po 12,50 i wygrała cannabiscup w 2008 i chyba 9 też, z rana to mój faworyt. :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 4 tygodnie później...

1g WW ok 5 Euro

Polecam gotowe jointy za 3-4 euro masz :D

Hasz CC ok 1.8g za 6 Euro

A ogolnie ceny ziola wachaja się od 4 do 12 euro za gieta

Tak było rok temu jak byłem w Amsterdamie

Ps. Dziweczki 50 Eurko, stala cena kazda tyle bierze

W niektorych coffikach nie mozna palic jointow wewnatrz, gdyz zapach tytoniu psuje klimat ;p

Kolego ja nikomu gotowych jointow bym nie polecał. Tzw. pre-rolled joints są nabijaczem kasy. Wszyscy turyści je kupuja, a w nich jest duza przewaga tytoniu i naprawdę śladowe ilości weedu/hashu. Lepiej opłaca sie kupić gram jakiegokolwiek zioła i samemu skręcić. Ze swoich doświadczeń polecam Sante Marie - 7,5e/g , NLX 8,5e/g, Cheesea 9e/g z coffeshopu Papillon mieszczacego sie przy Van der Helstplein 8, można tam dojechć tramwaje spod Centraal Station nr 16 i 14. Sa to tzw. darmowe tramwaje, niema w nich kanarow. W poblizu Papillonu jest również wart uwagi coffeeshop Ocean w którem bukanie jest na prawde rewelacyjnej jakości a ceny zaczynaja się od 6e/g za White widdow. Ceny na Red Light District sa prawidłowe, ale warto iść na drugą ulicę z czerwonymi witrynami przy Spuistraat gdzie dziewczęta nie stroją fochów jak zażyczysz sobie np. zmianę pozycji, pozwalaja na wiele wiecej niż nietykalne kurwiszony z Red Light District. Jak chcecie wiedziec więcej na temat Amsterdamu, aktualnych cen. Pytajcie. Nie chwaląc sie goszcze w Amsterdamie codziennie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wedlug mnie zajebisty patent, sloik z nutella,najlepiej najwiekszy, wybrac troche z wewnątrz, skitrać zacier, dobic nutella i najlepiej trzymac odkrecone z lyzeczka przy sobie i podczas przejazdu przez granice badz jakiejkolwiek kontroli naturlnie sobie jesc lyzeczka. Sam na tym samym patencie przelatywalem , ale ostatnie 2 lata jak podróżowalem busem nie mialem żadnej kontroli

Nocleg wyrwiesz juz nawet od 6e za dobe od osoby, sa to miejsca gdzie mozesz sie wykapac i przenocowac. Jest to okjak nagle stracisz dach nad glowa. Dosyc godziwe warunki wyrwiesz w roznegorodzaju Hostelach. Ceny zaczynaja sie od 20-25 euro od osoby za dobe, czesto z wliczonym sniadaniem. :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

http://www.trivago.com.br/amsterd%C3%A3-46814/hotel/stayokay-amsterdam-vondelpark-106977

polecam ten hostel , nie drogi z śniadaniem . Za to śniadanie to konkretne. Dostajesz tacke i możesz brać niezliczone ilości kanapek, serków, szynek, nutelli, mleka , soków, herbat, kaw, płatków. Ja zawsze rano najadłem się do syta i robiłem sobie jeszcze kanapki na dzień.

Druga zaleta tego hostelu to to że jest położony praktycznie w centrum Amsterdamu. Na red light 10 min z buta, czyli po palonko blisko;)

polecam!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+