Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Holandia i marihuana, coffe shop


dukez

Recommended Posts

Amsterdam - w centrum WW - od 6 do 10 eurosow

Ale White Widow jest w przereklamowane, duzo lepsze dobrodziejstwa tu sa ;)

:)

w centrum moze i jest 10 euro za sztuke lol, ale wystarczy przejsc kilometr, dwa i znajdziesz staff za 6-7 euro, a taki, ze leb zrywa, ze szkla nie moglem w tydzien gram skonczyc, wiec na blanta poszlo to co zostalo + nowy gramik :D:D:D

Jak bedziecie w coffie poproscie o pokazanie topy i zeby dal wam powachac, po zapachu mozna ocenic czy smakowita niach niach, jak od samego zapachu mam banana juz na twarzy, to znaczy, ze warto stestowac :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 247
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

z tym co widze co sie dzieje u nas jest tak po...ne prawo że choć zapalisz edziś i wezmą cie na badania np za 12 lat i tak można stwierdzić że masz narkotyk w sobie w szpiku kostnym pozostaje do końca życia to tak samo jak 7 dniowy test na śline dlaczego na moczy wykazuje do 10 godzin w krwi do 6 miesięcy czyli ja niemoge jusz pracować ani jeżdzić pojazdem jak pare milionów polaków w tym kraju

Jak można rozgraniczyć bycie pod wpływem a posiadanie tego w organizmie .

Czy podczas kontroli można zażądać psycho testów bo mając 0,01 promila śmieszna ilość alkocholu w wydychanym powietrzu moge jechać ale jak zapale i po 4 miesiącach wezmą mnie na krew to jestem naćpany .?

Czy to znaczy że całe zycie jusz będe pod wpływem bo przeciesz w szpiku kostnym nie zniknie? :]

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

z tym co widze co sie dzieje u nas jest tak po...ne prawo że choć zapalisz edziś i wezmą cie na badania np za 12 lat i tak można stwierdzić że masz narkotyk w sobie w szpiku kostnym pozostaje do końca życia to tak samo jak 7 dniowy test na śline dlaczego na moczy wykazuje do 10 godzin w krwi do 6 miesięcy czyli ja niemoge jusz pracować ani jeżdzić pojazdem jak pare milionów polaków w tym kraju

Jak można rozgraniczyć bycie pod wpływem a posiadanie tego w organizmie .

Czy podczas kontroli można zażądać psycho testów bo mając 0,01 promila śmieszna ilość alkocholu w wydychanym powietrzu moge jechać ale jak zapale i po 4 miesiącach wezmą mnie na krew to jestem naćpany .?

Czy to znaczy że całe zycie jusz będe pod wpływem bo przeciesz w szpiku kostnym nie zniknie?

maly :offtopic:

prosze, zacznij uzywac znakow interpunkcyjnych... ulatwia to znaczaco czytanie tego co napisales, bo jak narazie to ciezko to zrozumiec...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+