Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Holandia i marihuana, coffe shop


dukez

Recommended Posts

  • Replies 247
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

http://www.trivago.com.br/amsterd%C3%A3-46814/hotel/stayokay-amsterdam-vondelpark-106977

polecam ten hostel , nie drogi z śniadaniem . Za to śniadanie to konkretne. Dostajesz tacke i możesz brać niezliczone ilości kanapek, serków, szynek, nutelli, mleka , soków, herbat, kaw, płatków. Ja zawsze rano najadłem się do syta i robiłem sobie jeszcze kanapki na dzień.

Druga zaleta tego hostelu to to że jest położony praktycznie w centrum Amsterdamu. Na red light 10 min z buta, czyli po palonko blisko;)

polecam!

Wiesz moze czy maja prywtne pokoje ?? czy tylko shared rooms??

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Co do noclegu to nic nie powiem, bo mieszkałem na squacie podczas moich wakacji, więc miałem za free.

Nie polecam gotowych jointów, bo mają naprawdę mało MJ. W większości kofików jak sprzedawca zobaczy turystę, to jointa da tragicznego. Raz spaliłem całego i nic mnie nie pokopało poza lekkimi zawrotami głowy od tytoniu.

Polecam przed wyjazdem sprawdzić czy jakiś squat nie organizuje jakiejś imprezy. Są tanie i zajebiste, można spotkać sporo miejscowych Polaków :). Ja byłem na Drum'n'Bass Jungle Party organizowanym przez Kitek Sound Systems (Polacy głównie których poznałem wcześniej, pozdro dla nich) na jednym ze squatów. Świetna impreza z wjazdem 6 euro i browarkiem po 2 jak dobrze pamiętam :). Zajebista muzyczka i organizacja.

Polecam też wybrać się na saunę na jednym ze squatów dla odprężenia, jak komuś zależy to podam gdzie się znajduje. Trochę ludzi chodzi tam, no i oczywiście wymagane nie mizianie się i nie ślinienie na gołe kobiety hehe. Ogólnie pełna kultura, zajebisty klimacik. Można zawsze kupić jakąś zupę czy kanapli, poczytać i wypocić w mokrej lub suchej saunie :D Do godz. 16.00 wjazd 4 euro, a po 16.00 8 euro. Można miło się zrelaksować przez parę godzin :).

:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

sa prywatne, ale troszke drożej wychodzi. Najlepiej jechac ekipa bo wtedy bierzesz jeden i jestescie wszysycy w jednym, a nie płacicie tak jak za prywatne;)

No tak tylko ze moja "ekipa" na ten wyjazd jest moja kochana zona, wiec chce prywatny roomik wyhaczyc. A co do prysznica i ubikacji to jest napewno na korytarzu.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...

Najlepiej to miec jakiegos znajomego w Holandii. Myslalem tez o opcji zeby uzbierac np z 1000zl wyjechac w ciemno i tam na miejscu szukac pracy jakos pod koniec czerwca. Na necie szukalem ofert, ale powiem szczerze malo co znalazlem, a jak juz znalazlem to nie wiem czy to nie bedzie jakis walek

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Najlepiej to miec jakiegos znajomego w Holandii. Myslalem tez o opcji zeby uzbierac np z 1000zl wyjechac w ciemno i tam na miejscu szukac pracy jakos pod koniec czerwca. Na necie szukalem ofert, ale powiem szczerze malo co znalazlem, a jak juz znalazlem to nie wiem czy to nie bedzie jakis walek

z tysiaczkiem zł PLN nie ma co podbijac w ciemno tam,1000 euro jak juz cos i to z przekonaniem ze ogarniesz tanie lokum

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+