Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Holandia i marihuana, coffe shop


dukez

Recommended Posts

  • Replies 247
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

wypas było :D choc boje z pośrednikiem i stres związany z tym ze nie będziesz miał na chleb :D a no i wstawanie do roboty o której ci każą, nie ma to tamto- to juz nie wakacje :D w moim przypadku zmiana na rano= pobudka 02:00 powrót o 15 a jak nie pojdziesz bez powodu to kara 50-100€ i elo ;x (no ale to moj posrednik)
ogolnie dobrze miec uprawnienia, np na widlaki- jak sie wyrwie robote to wozisz du*e przez 8h i luz. sprawdz czy gdzies kolo ciebie nie ma OTTO

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 4 tygodnie później...

Nie szukaj w Polsce pracy w Holandii, bo nie na 100% ale jest duzo prawdopobienstwo ze sie w ch*j przejedziesz, najlepiej jechac do rodziny, bo osobe ktore masz za ziomka moze Cie latwo w ch**a zrobic (sytuacja z zycia wzieta, znajomy pojechal bo ziomek mu nagral robote, mial nie placic za 2tyg mieszaknia, praca miala byc zajebista, dobrze platna jak sie okazalo po miesiacu ten super kumpel ganial go po hadze o hajs za mieszaknie, mimo ze wpierdolil mu cala szame, robote zalatwil na 2 dni), wedlug mnie to trzeba jechac z hajsem i miec szczescie, bo robote mozesz zalapac w sklepie gdzie sam ktos Cie zaczepi, ale mozesz tez miesiac lazic po biurach i ch**a znajdziesz. Co wazne, nie przejmuj sie jak Ci powiedza ze nie ma roboty, do jednego biura przychodz dzien w dzien, mialem taka sytuacje ze na poczatku mi powiedzieli ze nie ma pracy, ze 20sob czeka w kolejce... jak sie okazalo podbilem za pare dni, typ powiedzial ze jutro jade do pracy. Zalapiesz prace to nie licz ile hajsu przywieziesz, bo i tak tyle nie przywieziesz a bedziesz sie wkurwial :) Co raz trudniej o prace w Holandii (mowie o Hadze, bo tylko tam jezdze), bylem pierwszy raz to mialem nagrana prace, pare osob mi samemu proponowalo, w ostatnie w wakacje szukalem 2tyg, znalalem ale po dwoch dniach siedzialem w domu, jednak pozniej sie w miare ruszylo, jak masz kase to zrob sobie europejskie uprawnienia na wozek widlowy, mialem 3 takie oferty bez zadnego szukania, pracy mozesz poszukac na forum niedziela.nl jednak trzeba sie spieszyc bo duzo osob wie o tym forum. pozdro i powodzenia ;]

ps. oplacalo sie?

...Po ok 3 miechach kupilem golfa IV (zaplacilem ok polowy jego wartosci), mialem hajs na imprezy, fajne ciuchy, plyty, wiec tak.. jednak to bylo wtedy gdy mialem zajebista prace pod wgledem kasy (10h po 7euro, co drugi tydzien w soboty 6/8h), musialem sie napracowac bo wstawalem o 4 a na chacie bylem o 8 wieczorem, ale za taka kase... :D

To tylko pare% tego co powinienes wiedziec... reszte poznasz na wlasnej skorze ale nastaw sie ze bedziesz sie nonstop wkurwial i stresowal ;]

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 7 miesięcy temu...

Jak wracałem autokarem z Rotterdamu to kilka kilometrów przed granicą pały z pieskiem nas zatrzymały i piesek przewąchał wszystkich.

Wiem że autokary to losowo co któryś sprawdzają a pociągów jeździ o wiele mniej więc pewnie bardziej przypałowo.

Jak coś przewozić to najlepiej jak samochodem się jedzie. Ja bym nie ryzykował bo przypał za parę G to lipa trochę
Ale rób jak chcesz, opierdol dobrze folią dookoła kawy nasyp albo czegoś innego co mocno śmierdzi, albo kup gwizdek ultradźwiękowy to pies nawet do Ciebie nie podejdzie.

:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

najlepiej samochodem?

no co ty chyba najgorzej i to w ch*j

jak przewozić to pociągiem ,wrzucić to do małego plecaczka ze skarpetami czy z czymś mało ważnym i plecak na półkę z 5metrów od siebie i jak coś to nie twoje

a samo jaranie to w pakiet ,do pustego pudełka po jogurcie i woskiem zalać

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Samochód, autokar czy pociąg przypał może być zawsze. Tak jak pisał hempu najlepiej mały plecaczek i jak coś to rżnij głupa. A sam pakiet najlepiej owinąć folią spożywczą szczelnie ze trzy razy, pakunek wysmarować czymś śmierdzącym (najlepiej octem albo olejem silnikowym) i jeszcze parę razy owinąć folią. Pies nie powinien wyczuć.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+