Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Holandia i marihuana, coffe shop


dukez

Recommended Posts

Orientujecie się może ile może kosztować hotel w Amsterdamie (bez luksusów :D) na 2 noce, szamanko itd.? Ogółem to ile może kosztować taki wyjazd weekendowy bez ceny dojazdu? I napisze że palenia to ok 5 gram mi starczy :D I czy opłaca się tam kupować pestki i gadżety takie jak np bonga. I jak to jest z granicami jak byśmy jechali swoją furą?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 247
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nie nie nie to nie o to chodzi :D tu chodzi o ten Holenderski klimat bezprzypałowego palenia ganji i przywieść trochę dla kumpli tez trzeba więc ja liczę sobie że około 5 wystarczy dla mnie na 3 dni w sumie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

przylaczam sie do pytania kolegi bo tez sie wybieram :D:happy: glownie chodzi mi o zsumowana cene lacznie z przejazdem w obie strony, ganja na zapas, miejsce noclegowe(poprosze bez szczurow), nie musi byc amsterdam...cala Holandia jest zlegalizowana wiec moze byc inne miasto ;] czekam na odp

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Polecam Leiden, studencka mieścina tuż koło Hagi 8 kofików, 2 czy 3 smarty a wszystko w promieniu jakiś 3 km. Tak bliżej granicy masz Delft, słodka mieścina. Okolice Nijmegen to ostatnio trochę przekichana sprawa z uwagi na turystykę z Niemiec i jakieś tam obostrzenia w handlu. Amsterdam odradzam, ceny są chore a w dodatku turyści, turyści, turists zijn dodelijk ;s . Miasto robi wrażenie przez pierwszy dzień. Odradzam Rasta Baby koło Centraal Station, polecam Popeye i Last Moment oraz nieśmiertelny Speak Easy. Gdybyś wpadł do Rotterdamu odwiedź Centraal tuż koło Chinee Street (nazwa zwyczajowa nie rzeczywista), tu nie chodzi o to ile możesz kupic a ile masz na to kasy :pimp:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Mam takie pytanie, a mianowicie czy jezeli pojade do Holandii (miasto bez roznicy) to jesli zapukam do czyjegos domu to przyjma mnie czy raczej sa inaczej nastawieni do ludzi? pytam bo zamierzam wyjechac, ale nie mam tam zakwaterowania i potrzebuje jakis nocleg przynajmniej na jakis czas. czekam na odpowiedz. Bless !

edit: nie oczekuje odpowiedzi typu "zarob sobie na nocleg".

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+