Skocz do zawartości
thc-thc

grower


gieta

Recommended Posts

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ktos z was uzywal badz uzywa ziemi z biedronki

Nie wiem czy z biedronki czy nie, ale ja używam uniwersalnej z biohumusem lub z torfem :)

Mam dwa pytanka, pierwsze to na ile do wody dać nasiona żeby napęczniały na 12/24/48

Na parę godzin do wody, a potem na wilgotne chusteczki, gazę, watę czy co chcesz. Szczegółów poszukaj w innym temacie :P

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

joseph

daj je na 12 godzin i kup sobie 2 gabki do zmywania/kąpania i głeboki talerzyk.

Gabki wypłucz w ciepłej wodzie zeby pozbyc sie chemi(zapobiegawczo) nasacz je odstana woda.Połóz jedna do talerzyka na nia pestki i przykryj druga. Jak nie wszystkie puszcza kielki to preshcuring czyli tak jak dziubiesz słonecznik zebami leciutko nadgryzasz pestki az poczujesz ze pekła(ma peknąć minimalnie zebys nie zmiazdzył nasionka.

Co do drugiego pytania to na ziemi nie warto oszczedzac bo jest naprawde tania.Lepiej kup jakąś w ogrodniczym mieszanke z torfem odkwaszonym czy coś

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ale ja planuje najpeirw moczyc od 12-24 h w wodzie i do kubeczkow tylko sie waham czy 12godzin czy 24 te nasionka maja sie moczyc, jak uwazacie? czy to bez znaczenia

hehehe...

ja mysle by nasiona pomoczyc tak od 4 - 5 godz potem wziosc na gaze , hmm chusteczki wilgotne.... i wstarczy

niechce mi sie dalej rozpisywac

ale potrzebne przyrzady :

chusteczki

woda o temo pokojowej

nasionka

szklanka

hmm.. talerz ,miseczka ,przykrywka od czegos...

pozdro

poczytaj a dowiesz sie..

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+