Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany


gieta

Recommended Posts

niech mi ktos napisze na PW jakie mam kupic nawozy do 10 White Russian Automatic i czy White Russian Automatic posiada autoflo i czy moge je wysadzic z koncem kwietnia i czy dojdą

do polowy lipca ???

a co do tych nawozow to jak je mam uzywac i kiedy ( dosc dokladny opis) bo nie bardzo jestem w tym obeznany w tym roku oj pierwszy out i chce jakos dobrze sie przygotowac i wiedziec co kiedy i jak podlewac nawozami (np. nazwozami podlewaj co 2 dni Biohumusem rozcienczonym 2 korkami na litr wody i podlewaj tym okolo pol litra na rosline (wiecie o co chodzi?)) + kiedy zaczyna sie flo kiedy weg n mniejwiecej wszystko opiszcie w PW - CZYTAJ FORUM!!^Ronaldo

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 Czy mogę zasadzić nasionka 10 m od lasu?Czy będzie wystaczająca ilość światła?

2 Jak później suszyć ziółko?Czy można od razu ścięte ziele włożyć do pakietów,pakiet schować do plastikowego pudełka i włożyć w ciemne miejsce?Czy tak się odpowiednio wysuszy?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1 Czy mogę zasadzić nasionka 10 m od lasu?

Tak..ale uważaj na dziki,sarny itp.

Czy będzie wystaczająca ilość światła?

To już sam musisz ocenic.

 

2 Jak później suszyć ziółko?Czy można od razu ścięte ziele włożyć do pakietów,pakiet schować do plastikowego pudełka i włożyć w ciemne miejsce?Czy tak się odpowiednio wysuszy?

czytaj forum

Pozdro :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

dziwne. o tym ze w alko sie rozpuszcza to jeszcze nie slyszalem :) wrecz przeciwnie wszedzie info podaje.

radze doczytac infomacje i nie wprowadzac kolegow w błąd.

:google: twoim przyjacielem

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Sorry lipas ale to Ty wprowadzasz ludzi w błąd, oto cytat z Wikipedii: "Tetrahydrokannabinol (nazwa angielska TetraHydroCannabinol, C21H30O2), w skrócie THC jest izomerem kannabidiolu i główną substancją psychoaktywną zawartą w konopiach indyjskich. Należy do grupy związków chemicznych zwanych kannabinoidami. Jest praktycznie nierozpuszczalny w wodzie, natomiast rozpuszcza się w rozpuszczalnikach organicznych, np. alkoholu, tłuszczach."

Poza tym poprzez rozpuszczanie w alkoholu a następnie jego odparowywanie można otrzymywać czystą żywicę (olej?) z roślinek.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+