Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany


gieta

Recommended Posts

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

No to zanim zacznie pylic men zetnij go i susz jak bedziesz go suszyl to zaczna sie otwierac jajka i wtedy zbierz pylek i zapyl roslinke :) troche to ryzykowne bo jak sie spoznisz to masz wszystkie krzaki zapylone ale mozesz tez znalezc innego spota tylko np na 2 roslinki albo 3 napewo wtedy wyjdzie jeden men i babka :) i zapyl Powodzenia napewno cos wykminisz

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam.Mam pytanie czy jesli posadze diesel-ryder w maju na pcozatku dojdzie on w lipcu albo w polowie lipca na oucie?czy trzeba stosowac treningi itp,prosze o wszelkie informacje na temat tego gatunku chodowanego na oucie, porady itp, bede nie samowicie wdzieczny :) Jestem poczatkuajcy. :peace:

Oczywiscie naisonka to beda automaty,z tego co mi wiadomo :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Karo_ Diesel Ryder posadzony na początku maja dojdzie ci spokojnie w lipcu. Przy krzaczkach z autoflo nie stosuje się żadnego treningu, niech rośnie w spokoju. Użyj tylko dobrego nawozu, od razu takiego na kwitnięcie bo te rośliny praktycznie rezygnują z fazy wegetatywnej. Przygotuj też dobre podłoże i zabezpiecz przed szkodnikami, a będziesz cieszył się ze świetnego palenia na wakacje :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzieki Jamaican.prosilbym jeszcze o informacje dosiwdoczonych ktorzy bawili sie z DR, oraz wiodomo ze najpierw do wykielkowania rosliny w domku,ale ile ona ma rosnac sobie w domu przed rzutem na dwor?jaki nawoz Waszym zdaniem jest najlepszy,i ogolnie o wszystkim,oraz o nawozeniu.czy nawoz rozpuszczalny,plynny,w granulkach?,podlewanie an oucie, oraz o treningach bo odpowiedzi ktore zostale mi udzielone byly troszki podzielone,oraz o przycinaniu.Od kolyski,az po spalenie :)

Dziekuje z Gory.

Pozdrawiam Karol.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Czyli tak.zaczac w kwietniu pod koniec, i zeby na maj juz byly kotowe na wysadzenie na dwor?to dzieki ze mi powiedziales jaki trening na outa.a czy jak bedzie rosla w domu to przed posadzeniem na dwor, stosowac LST?to na oucie w ogole nie stosowac FIM??

Przepraszam ze Was tak zasypuje pytaniami.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+