Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany


gieta

Recommended Posts

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

szit i u mnie cos zapyliło moją roślinę, tydzień nie byłem na spocie i od ch... nasion. dla testu wczoraj odczepiłem dwie łodygi i z topów wyjąłem ok 15. Palenie po szybkim wysuszeniu bardzo schizujące, kanapowe mimo ze sativka, roślina jeszcze nie doszła (daje jej ze 3-4 tyg). Na głównym topie nie dostrzegłem gołym okiem żadnych innych seedsów. Bedzie cos z tego palenia czy roślina wytworzy pechy na całej powierzchni szczytów? :( najgorsze ze to jedyna moja panna która przeżyła z pestek z OP...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Moje passionki kwitną już prawie 2 tygodnie, martwią mnie tylko dwie rzeczy... Dużo żółknących liści, nawet bardzo dużo. Jaka może być tego przyczyna? niedobór czegoś?

I druga sprawa, czyli pogoda. Od tygodnia, albo i dłużej niebo jest zachmurzone, pada deszcz i jest zimno (taka jesień powoli) Jak to wpłynie na roślinki? może trochę przesadzam, ale jest to moja pierwsza uprawa. Czy zła pogoda znacząco wpłynie na plon?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

jak masz koparke, to śmiało. jak nie masz, to lepiej nie dotykaj rośliny.

łodygi się wyciągnęły i dlatego dostaje mniej światła? To posadziłeś ją korzeniami do góry?

no faktycznie lipa że nie kwitnie, ale już nic nie zmienisz. podaj im więcej pk i ogranicz azot. może pomoże.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

ripen dobrze sobie radzi z pleśnią i wspomaga planty w deszczowe dni. choć sa odmiany podatne na plesn i wtedy nawet ripen niewiele da [ale zawsze cos tam].
dodawać na poltorej tygodnia przed scieciem, co drugi dzien. dwa dni przed zbiorem przelac czysta woda i przeplukac korzenie planta. po scieciu dobrze jest zrobic curring.

moje planty [od tygodnia w deszczu ale jeszcze czas na ripen]
 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+