Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany


gieta

Recommended Posts

Witam, co myślicie o moich maleństwach ??

Myślicie żeby wywalać je już na spota pod butelki ??

(dodam że 1 roślinka ma 8 dni, a 2 i 3 mają po 19 dni, rosną bardzo słabo bo ostatnio pogoda nie była dla nich sprzyjająca)

I czy myślicie że te maluchy też sobie poradzą na spocie pod butelkami ??

pozdro :happy:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jak im dasz dobrą ziemie, nasłonecznione miejsce, zabezpieczysz butlą i ślimakolem. I o ile pogoda będzie sprzyjała, to wyjdą ładne krzaczki. Wysadzaj! te większe serio na tym tylko skorzystają bo korzenie już mają spore i doniczka je tylko hamuje.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

blueludek MJ nie jest jakąś bardzo wymagającą rośliną która potrzebuje specjalnych nawozów robionych według tajemnych przepisów Zazwyczaj nawóz dobry dla normalnych roślin okazuje się dobry dla gandzi. Według mnie najlepiej na weg. lać biohomus bo naturalny i ma dużo składników odzywczych, a na kwitnienie zdaje mi się że też jest specjalny biohomus na flo (nie jestem pewien) nawet jeśli nie ma to jest dużo innych np. Hesi BLOOM-Complex, i do tego jeszcze plankton k ( jako dodatek ). ( w fazie kwitnienia ważny jest azot )
Najlepiej to poczytaj sobie zakończone pamiętniki z odmian które ty masz, wtedy będziesz miał przynajmniej pewność że nawóz jest sprawdzony
Pozdro :bongo:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+