Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany


gieta

Recommended Posts

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Od wyjścia z ziemi. Automaty mniej więcej 15-20 dzień.. Zależy jak wyrosną. Bez af podobnie...

A że jest to OT outdoor to odradzam Ci LST.. Tzn trochę można ponaginać, ale niezbyt mocno. Na oucie lepiej stosować FIM lub FIM + LST.

Najlepiej to przejrzyj sobie GrowLogi z poprzednich sezonów i bazuj na nich :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Co z nią?

Za mało wody??

(inne roślinki- chodź tego samego wieku [może starsze o 1 dzień maksymalnie) tak samo podlewałem i nic jej się nie stało. Inne roślinki tętnią życiem a ta się pozawijała

WTF?

podbijam. Dzisiaj zastalem liscie troszke brazowo/zolte wygladaja jakby usychaly, a dziwne, bo inne roslinki bardzo zdrowe a wiek idealnie ten sam. wczoraj dalem na chwile pod lampe (8h) myslalem ze ogarnie sie troche ale nic to nie zmienilo;/ pomocy

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

witajcie, wysadzilem 20 afow pod foliaka, z 2 stron mam dosc duze naciecia, pogoda jak widac lipa, myslicie ze niewielki przymrozek zabije moje male, sa w kubeczkach, kilka wyszlo na powierzchnie wczoraj inne dopiero wyjda na dniach.

druga sprawa jest taka,ze pod tego foliaka dalem jeszcze 2 afy, ktore przenioslem z boxa; jeden potrzebuje jeszcze 3-4 tygodni do scinki, drugi zas 2 tyg. maxymalnie. i tu pojawia sie pytanie czy nie wpierdoli ich plesn? jest tam wilgotno dosc prosze o konkretna odp i oczywiscie powodzonka wszystkim!

bless ja

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

witajcie, wysadzilem 20 afow pod foliaka, z 2 stron mam dosc duze naciecia, pogoda jak widac lipa, myslicie ze niewielki przymrozek zabije moje male, sa w kubeczkach, kilka wyszlo na powierzchnie wczoraj inne dopiero wyjda na dniach.

Jeśli są w kubkach to zawiń je do domu, wiedz jedno konopie to silne rośliny potrafią wytrzymaćnawet więkrzy przymrozek oczywiście krótki ale nie znaczy to że nic się przez to nie straci (może zachamowaćsie wzrost itp) ale wkońcu to uprawa out więc czasami trzeba poprostu licz że roślina da sobie rade i zarazem pogoda bedzie łaskawa

Ten niewielki przymrozek ma byćczy gdyby był...

Na 2 pytanie nie odpowiem bo niemam pojęcia czy wda się plesn czy nie wróżkąnie jestem :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Myślicie że przy przesadzaniu moich roślinek (zdjęcia powyżej) na spota ( zrobie to jakoś w najbliższych dniach ) przydałby się jakiś środek na przesadzenia żeby się lepiej przyjeły ? Mam zamiar podlać je biohomusem jeszcze (dam go duzo mniej niz sie powinno bo to w koncu młode roślinki )
Na spocie oczywiscie ziemia ogrodowa uniwersalna z ogrodniczego i pod butelki 2l do cieplejszych dni. :ganja:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nic nie potrzebujesz jeśli zrobisz to dobrze i sprawnie... poprostu przesadzasz tak jak mama przesadza pomidory do ogródka :D

Nie dawaj narazie żadnego nawozu POCZEKAJ niech z ziemi wyje składniki pokarmowe i dopiero zacznij lać biohumusa

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+