Skocz do zawartości
thc-thc

grower


gieta

Recommended Posts

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Siemanko mam taki problem dokupiłem sobie do nawozu na kwitnięcie pk 13-14 Canna i mam taki dylemat

Mam na oucie parę automatów od Grzesia i z moich obliczeń oraz wiedzy jaką tu zdobyłem wynika że pk najlepiej lać od drugiej połowy kwitnięcia najlepiej zacząć połowiczną dawką a jak się dowiedziałem pk najlepiej lać do 3tyg przed ścinka bo w innym wypadku zioło będzie miało straszny smak. Więc jeśli roślinka af na oucie rośnie ok 12tyg (3miechy) to wychodzi że przez pierwsze 3tyg jest weg aż do pokazania płci czyli samego kwitniecia jest ok 9tyg czyli od 4,5tyg zaczynam lać pk bo jakieś kwiatki tam sie juz pewnie uformują. Czyli podsumowując pk należy odstawić na 3 tyg przed ścinką wiec lejemy go do 6tyg kwitnięcia. Będzie on podawany przez 1.5tyg co drugie podlewanie a podlewam co 3-4dni. Dwa tyg przed ściną chciałem zapodać ripen więc już sam nie wiem jak to ma być? Może wy macie jakieś inne sposoby lania pk?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+