Skocz do zawartości
thc-thc

grower


gieta

Recommended Posts

czytaj chłopie czytaj. widze ze nic nie wiesz.

"weg" zajmuje u automatów 2-3 tygodnie, zdarzało się więcej. ale napisałeś

do kiedy lac biohumusa
. Widzę, ze przeczytałeś jakiś post mądrali co nie uznaje azotu. lej nawóz z azotem (biohumus) przez prawie całe życie rośliny. zajrzyj tu masz mój post na ten temat.

czy roślina zaczyna flo poznasz po tym, że pokażą się albo takie kulki albo białe włoski. czyli jak pokaze płeć.

podpatrz w pamiętnikach, czesto jest tam dużo więcej wiadomości niż w innych działach.

zerknij na mój log, 2 automaty in.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Wiem że azot jest potrzebny przez cały czas bo odpowiada za wzrost rosliny ale na flo lepiej sie chyba skupic na potasie i fosforze bo jest wazniejszy w tej fazie wiec wolalbym pozniej lac cos co ma duzo mniej azotu a wiecej P i K :)

A pytanie miało brzmieć: OD kiedy zacząć podlewać biohumusem. Sry za błąd.

PS. Czytalem ze biohumusa mozna podlewac dopiero na 3 tygodniowe planty... U automatow to koniec Weg jest... Nie spale pomidorkow jak podleje je po tygodniu? Chyba ze zastosuje pierwszą dawke poniżej zalecanej. Mozna i tak?:D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

jedyne co odpowiem to dla dobra roslinek...

z tym biohumusem wstrzymaj sie, po 3 tygodniach podlej pierwszy raz i to połową dawki tej zalecanej do MJ czyli nakretka na 1,5l wody. Czyli roztwor z połowy nakretki na 1,5l wody. Z roslinami jest tak jak z siłownią efekty nie są odrazu a sterydy szkodzą :) Jesli jest to out to polecam stosować nawozy o długim działaniu, jesli nie to pomyliłeś dział. Płynne nawozy przelatuja jak przez sito ;) Oczywiscie przesadzam, chodzi mi o współczynnik "P" (przypał), im zadziej sie bedziesz tam pojawiał tym lepiej. Jesli chcesz zapewnić potas roslinie polecam zastosować popiół drzewny z drzew lisciastych najlepiej owocowych.

Lampa my tutaj infolinie normalnie prowadzimy i kazdy pyta o to samo :zmiazdzony: forum jest po kasacji wiele tematów zniknęło jak ja zaczynałem wszystko szło znaleźć.

Prosze pisać w temacie out-door dla poczatkujacych.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mam problem a zarazem związane z nim pytanie. Otóż miałem 2 nasiona z tamtego roku LowRyder i ze były to nasiona z tamtego roku 2 wrzuciłem do jednego dołka(siałem odrazy na spocie) i teraz 2 wyszły w tym jednym dołku, nie spodziewałem sie tego, obok siebie z różnicą tak 5-8cm... i nie wiem czy je rozsadzać już teraz, ale boje sie ze uszkodze je..., czy poczkeać troche i je rozsadzic... Chyba ze mogły by rosnąć tak koło siebie, ewentualnie bym je potem wygioł w 2 różne strony?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Długo już nie byłem na spocie, prawie dwa tygodnie a zostawiłem wszystko pod butelkami 1,5 litrowymi, a krzaczki po dwa pietra liści, nie byłem tam tak dawno z powodu wypadku, nie moglem się oderwać od łóżka i dopiero niedawno wstałem i moge normalnie chodzić, planuje się tam wybrać w najbliższym czasie bo musze jeszcze zaaplikować moim maleństwom dolomit ( spot wśród sosen ). Gdybym wiedział że nie będe mógł ich odwiedzać przez te 2 tygodnie to bym im zamienił te butelki na większe.Ale co się stało to się nie odstanie. Myślicie że butelki mogły jakoś niekorzytsnie wpłynąć na ich rozwój np. na wzrost ??
Pozdro :zmiazdzony:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

siema

rozumiem, że odmiany regular na oucie przechodzą na flo przy fotoperiodzie 12/12

ale jest to ilość godzin bezpośredniego nasłonecznienia rośliny? czy po prostu długość dnia mniej więcej od wschodu do zachodu ?

długość dnia w połowie lipca to coś 15-16h, wiec jednak chodzi o bezpośrednie słońce ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+