Skocz do zawartości
thc-thc

grower


gieta

Recommended Posts

  • Replies 2,7 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

botox-ps - najlepszy czas na kiełkowanie to koniec kwietnia / początek maja i do połowy maja wysadzić na spoty

i nie hodowla tylko uprawa

Słownik Konopny dla Początkujących

 

Uprawa roślin - całokształt zabiegów stosowanych w produkcji roślinnej, obejmujących uprawę roli, nawożenie, siew i sadzenie, pielęgnowanie, zbiór i przechowywanie plonow.

Panowie i Panie Wy jako rolnicy, uprawiacie rosliny, a nie hodujecie!!!

uzywanie terminu Hodowla, Hodowac jest bledem merytorycznym i narazacie sie na skompromitowane w srodowisku obeznanym z tematem jakim jest uprawa i konsumpcja.

Hodowla roślin jest nauką traktującą o polepszaniu cech dziedzicznych u roslin uprawnych, obejmującą również praktyczne działania, których celem jest wytworzenie odmian lepszych jakościowo i plenniejszych.

Hodowla tylko i wylacznie zajmuja sie breed'erzy; seedbanki i bardzo zaawansowani grower'rzy ktorzy wiedza o czym mowia... To j/w jednostki pracuja na lepszymi odmianami dla nas grower'ow ktorzy uprawiaja rosliny, a nie hoduja!!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 5 tygodni później...

Witam mam takie pytanie czy da radę zasadzić oudoora w domu ;d

outdoor jak sama nazwa mowi wyklucza sadzenie w domu. chodzi Ci zapewne o indoor w boxie, to takie doniczki jak mowisz to na automaty jak najbardziej ale i regulara upchniesz, jednak musisz sie liczyc z mniejszym plonem/. jezeli chcesz miec 'outdoor w domu' bez boxa i oswietlemnia dodatkowego to jedynie w celach doswiadczalnych mozna to zastosowac, bo palenia z tego nie bedzie.

W jakiej odległości może znajdować się w ziemi jedna roślinka od drugiej? Dokładniej rzecz ujmując mam na myśli odmianę passion. Dodam też, że spot jest dobrze nasłoneczniony.

wypadaloby min. 50cm optymalnie 1m, choc z autopsji wiem, ze jak masz miejsce do naginania to i mniejszy odstep nie stworzy wiekszych problemow nawet dla wiekszych odmian.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam, dla tych co nie mają wągi a zeby nie przedobrzyc z dawkowaniem i przenaworzeniem (przesypaniem) pozwoliłem sobie porównać wage w odniesieniu do mililitrów i tym sposobem wyszło :

Saletra Amonowa 50ml=56,6g

Dolomit 100ml=128g

Dawkowanie znajduje sie na opakowaniu producenta

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jak postępuje policja w przypadku znalezienia plantacji?

Czy czają się w krzakach na właściciela? ;)

Co jeżeli ów właściciel się nie pojawia przez dzień, dwa?

Palą krzaki, zbierają manatki i się zwijają?

Czy prowadzą po spaleniu "materiałów dowodowych" śledztwo? :D

pytania trochę dziwne, ale cóż jestem zjarany :zbakany:, więc wybaczcie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+