Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

Znalazłem 3 obiecujące odmiany...

S.Africa Kwazulu Femi - To jako Sativka :)

White Widow x Big Bud X-LINE - To jako indyjka :)

Blue Cheese - no i to na plon :)

Każda będzie miała najmniej po 15l ziemii...

Teraz pytanie - czy ktoś coś wie o tych "ezgotycznych" odmianach i czy mógłby tą wiedzą się ze mną podzielić?

Interesuje mnie średni plon, średnia zawartość THC i takie pierdoły jak zapach, wysokość...

PS.

Ew mam Violator Kush jako czysta indyjka... Ale Ile z tego będzie plonu?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Miałem jedną sztukę LR#2 w pcboxie w dosyć dużej donicy, także taki karzeł to to nie był, a zapach był dosyć sporo słabszy niżeli ak47xDR. Ogólnie czuć planta, ale dopiero przy samym boxie. W pomieszczeniu możesz sobie łatwo poradzić filtrem węglowym czy jakimś innym neutralizatorem zapachów. Tak jak napisał rosuch, z 10cioma byłby problem, ale 1-2 roślinki ogarniesz jakoś. Dodam, że LR#2 mega mega zachwycił mnei swoim zapachem, ale tylko podczas ostatecznej fazy flo. Na wegu nie było go mocno czuć, a po ścince zapach bardzo mocno osłabł i w ogóle zaczął dziwnie pachnieć. 2-3 tygodnie currinu naprawiły sprawę ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam.Nie wiem czy mam się niepokoic ale mam dwa automaty drxlr ktore mają 26 dni i są damkami ale nie puściły żadnych włosków ani nie ma żadnych oznak kwitnienia martwi mnie to troche.Dziś kupiłem im planton K i podlałem oświetlam je 18/6.Jak myślicie kiedy zaczną kwitnąć?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam.Nie wiem czy mam się niepokoic ale mam dwa automaty drxlr ktore mają 26 dni i są damkami ale nie puściły żadnych włosków ani nie ma żadnych oznak kwitnienia martwi mnie to troche.Dziś kupiłem im planton K i podlałem oświetlam je 18/6.Jak myślicie kiedy zaczną kwitnąć?

Chłopie to jest dopiero 26 dzień , nie masz się czym martwić , daj jej spokój i trochę czasu

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam, chcialbym zapytac czy czeste stosowanie treningu LST szkodzi rdslinie? tzn mam AK48 w niewielkim boxie 60/35/80 oraz HPS150W, roslinia kwitnie od okolo miesiaca. Niestety ilosc miejsca zmusza mnie to ciaglego przywiazywania szczytow do doniczki, czy to szkodzi roslinie ? Drugie pytanie, sporo lisci zolknie (raczej w dolnej czesci rosliny) obrywac je czy czekac az same spadna ?

temp w dzien 29C

temp w nocy niestety potrafi spasc do 10 C :(

Ogolnie ladnie sie rozwija tylko ta temperatura hamuje rozwoj (jest wolniejszy moim zdaniem)

Jest to moja pierwsza uprawa.

dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No wiec LST, to trening, ktory tak bardzo nie stresuje rosliny.Jesli nie masz wyboru i musisz naginac rosline z powodu braku miejsca, to ja nie sadzde, aby to jakos bardzo szkodzilo roslinie ;) Raczej nie masz sie co bac, a co do tych lisci, to roslina sama sie ich pozbedzie, nie musisz obrywac :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+