Skocz do zawartości
thc-thc

grower

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

jakie odmiany polecacie na growbox 180cm wysokości, chodzi mi o jakies wysokie rośliny które dają obfite plony

 

 AK 47 Marijuana Seeds

 
2003: 2nd - High Times Cannabis Cup (Sativa Cup) 
1999: 2nd - High Times Cannabis Cup (Sativa Cup) 
1996: 3rd - High Times Cannabis Cup (Hydro Cup) 
1994: 3rd - High Times Cannabis Cup (Overall) 
1994: 2nd - High Times Cannabis Cup (Hydro Cup)
AK-47 Seeds are easy to grow yet very strong making them very popular. AK 47 plants stay short and produce excellent yields quite quickly. Extremely strong odour and smoke. Quality without compromise makes AK-47 suitable for commercial grows or home use. AK-47 has a short flowering period, producing compact, not too leafy buds that gleam with a coat of resin crystals. AK 47 Seeds are an absolute must! Also try AK47 Feminized Seeds. 
 
 
 
  INDOOR / OUTDOOR Indoor/Outdoor
  TYPE Indica/Sativa  
 
More Sharing ServicesShare on facebookShare on twitter
  PLANT HEIGHT Short, 45cm-55cm indoor
  FLOWERING TIME 7-9 Weeks
HARVEST Mid-end Oct
  Pay via credit card by clicking add to basket YIELD 350-500 g/m˛ indoor

 

 
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość Byndzek

Temperaturę regulujesz wentylacją. Po prostu jak masz za mocnego HPSa to walisz więcej wiatraków i jest gitara. Dobrą opcją jest też szyba albo cały cool-tube :wink:

Też mam małe pytanie :D. Dowiedziałem się, że na ostatni tydzień opłaca się zmienić HPS na MH, bo promienie UV-B wspomagają wzrost stężenia THC. Pytanie moje brzmi: Jaką temperaturę barwową powinien mieć MH, aby emitował jak najwięcej UV (domyślam się, że im wyższa tym lepsza, lecz wolę się upewnić :D). Odpowiedzi proszę, aby były naprawdę szczere, a nie że ktoś sobie pomyśli, że skoro napisałem, że się domyślam sam ile, to mi przytaknie i będzie liczył na jakieś gratulacje...

:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+