Skocz do zawartości
thc-thc

grower

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

18/6 myslisz? wega wlasnie planowalem 2-3tyg.. Zastanawiam sie tylko jeszcze jak trenowac.. LST juz robilem dlatego najbardziej przekonany jestem co do tego.. Ale z drugiej strony fim albo topping i nie trzeba giac co chwila.. co myslisz ? nie chce dlugiego wega i nie wiem czy rosliny zdaza sie zregenerowac po fimie. Lampa 600w

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dobra anone.Załóżmy że posiadam boxa 30x60x75cm którego oświetlę świetlówkami.Jako że nie posiadam femek to potrzebuję dużego marginesu błędu, więc powinienem mieć możliwie sporo roślinek.I tu moje pytanie, czy przy wegu max 2 tygodnie można potrzymać roślinki do pokazania płci w litrowych donicach?Potem trafiłyby do 3-4 litrowych.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

mozna, ale nie wierze w pokazywanie plci w 2tyg:)

moje dziewczynki pokazywaly 3-4tyg zycia.

sama indukcja trwala 2tyg po przelaczeniu fotoperiodu.

szkoda ze to wszystko nie jest tak jak producent pisze na stronie :<

Lepiej dopłacić te kilka złotych i mieć pewność że będzie to kobieta. Bo przy regularach to nigdy nie wiadomo. Ja miałem tak raz że na 6 nasion dwie były kobitami. I jakbym kupił tylko dwa femi to wyszło by mnie taniej niż te 6 regular. No ale decyzja należy do Ciebie.

No chyba że będziesz robił nasionka to wtedy lepsze geny ma regular.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siema jest tak : box 58x58125 hps 150w fotocostam 24/0 ;d obity kocem ratunkowym wlot pasywny 12x12cm ponad donicami i wylot pasywny 12x12cm na gorze boxa oraz sporo szczelin (nierowno dociete plyty) temp jest 22-28 wilgotnosc ok 40. I teraz czy moge juz startowac bez wiatrakow jak temperatura jest wporzadku czy jesnak musze dac jakis wiatrak ? prosze o pomoc pestki juz sie mocza ~~

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

jak masz tempe spoko to mozesz startowac, ale watpie ze tak jest. odpal boxa na 24 h i sprawdz. a jesli tak robiles i dzialalo to i tak pamietaj ze jak rosliny beda rosnac to beda "hamowac" przeplyw powietrza. no i wentyl mieszajacy i tak by sie przydal bo rosliny lubia wiatr. no ale na upartego mozesz startowac

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+