Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Witam. Czytam forum już długi czas. Jestem po jednym boxowaniu. Nie było to udane, z powodu wyjazdu na wakacje. Mniejsza. Ogólnie wszystko mam, pestki jadą, ale mam ważna kwestię, w której jestem kompletnie zielony.

Mianowicie jak połączyć 6 żarówek do mojego boxa. Jak to podłączyć by było to bezpieczne. Czy może "wisieć" 6 świetlówek na jednym kablu, czy mi wtedy dom wyjebie? Najlepiej jakby któryś mi jakieś zdjęcie podstawił, albo na priva napisał jak dziecku, bo z elektryka nie jestem za pan brat.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Właśnie dużo czytam i przeważają takie wypowiedzi jak Twoja. Czyli zwykła nieżyczliwość. Znalazłem wszystko czego potrzebowałem, nie pytam czy potrzebna mi ziemia czy ziemniaki. Tylko jak dokładnie połączyć kable, tak by wszystkie świetlówki świeciły równo, oraz co najważniejsze, by nie było zwarcia i bym własnej dupy w drewnianym domu nie usmażył, bo się jarać zielsko chciało. Przepraszam, ale do konkursu darwina nie startuję. Wszędzie jest opis jakie, ile i po co światło. Brak jednak zdjęć jak się łączy SZEŚĆ świetlówek do jednego kontaktu. Może to wiedza ogólna, ale jej nie posiadam.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+