Skocz do zawartości
thc-thc

grower

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

Odpowie ktoś jak to naświetlać? Chce żeby po prostu jak najszybciej pokazały pleć to od początku lecieć 12/12 i potem jak pokażą płeć to przestawić je na tydzień wega jescze czy lepiej dać z 2 tygodnie wega i dopiero po tych dwoch tygodniach normalnie 12/12 żeby pokazały pleć.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ostatnio Lolo pisałeś na sb, że Twoja panna szaleje i co chwile wypuszcza nowe pistle :) Sam żałuję, że nigdy nie próbowałem w kompboxie z plantami bez af hehe :) Czekamy na kolejne zdjęcia :)

A co u mnie? Dzisiaj panny zostały opitolone z liści, a jedna najmniejsza została ścięta (kilka lolków będzie hyhy).
Poza tym dostały po około 1,5 litra wody a w czwartek kolejna dawka (niestety nie mogłem sobie pozwolić na flushing prawie 12 litrami wody), po czym ciemnia i w sobotę harvest. Najwyższa panna co prawda na samej górze głównego szczytu nie jest idealnie dojrzała, ale te kilka dni na bank coś dadzą :) już i tak będą miały +/- 85 dni od wyjścia więc czas najwyższy na ścinkę. Wraz z ciemnią wrzucam do wody shiske, passiony, blue white'y i full automatów. Czas zacząć sezon outdoor. Po tym jak wszystkie sadzonki pójdą out zaczynam kiełkować prawdopodobnie Jacka oraz Shiske, ale to już na in :) 

:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Znalazłem temat w którym była wzmianka o tym

Twardość wody zależy od zawartości wapnia w wodzie, informacje o twardości wody można uzyskać w lokalnych wodociągach , lub zmierzyć ją samemu za pomocą testów. Twardość wody można zwiększać dodając gips modelarski (np.2g na 10 litrów wody).

Chyba mam wodę z dużą ilością wapnia, to dobrze czy źle? :P Jak to może wpłynąć na plancika?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@macius002

Wiesz ile mi zajęło znalezienie tego? 30 sekund... "Szukaj" nie boli.

Po raz kolejny pytam. Leję kranówę odstaną 24h, ale zauważyłem że po jakimś czasie woda zaczyna bieleć, wygląda jak woda wapienna ;/ Lać tą wodą, czy muszę kupować? Chyba za dużo w niej wapnia czy ph tej wody nie będzie zbyt wysokie?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

siema mam taki problem mianowicie posadziłem automaty jakis czas temu wszystkie już ścięte ale jeden jeszcze jest w boxie bo nawet nie kwitnie ani nic nie pokazał a ma już z 80 dni albo więcej co to może być?? proszę doświadczonych w tym temacie o wypowiedz, herma to raczej nie jest bo ani jajec ani włosków jak na żeńską roślinkę przystało

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+