Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

siema

Mój ak47xlr$2 ciągle kwitnie zaznaczam ze jest to już 85 dzień. Jakieś 2 tyg temu 70% włosków stała się brązowa i roślina zalała się żywicą. Po 2 tygodniach ciągle pojawiają się nowe kwiaty z białymi włoskami i przedłużają mi kwitnienie. Roślinę podlałem kilka razy ripenem, teraz podlewam samą wodą. Cały czas obrywam roślinie żółte liście. Znacie jakiś sposób aby roślina wreszcie doszła a nie produkowała ciągle dodatkowe kwiaty. Zaczyna mnie to trochę denerwować, gdyż na automata 85 dni to strasznie dużo. Acha i trzymam ją pod HPS 70w 2700k POMÓŻCIE ;) ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam,


Mam pewien problem mam boxa wymiary 60/60/140 jest to namiot whitebox kupiony na allegro nie mam jeszcze do niego oświetlenia i kombinuje bo chciałbym dać hpsa 250W w cooltube ale nie wiem czy się po prostu zmieści cooltube ma 49cm + rura która ma średnice 125mm, boje się że będzie za ciasno... i przepływa powietrza będzie ograniczony. Wpadłem jeszcze na 1 pomysł oświetlenie energooszczędne lampa CFL tego typu

hps daje ok 32 tys lumen czyli i 12tys więcej niż potrzeba, ta żarówka CFL daje ok 25k lumen czyli o 7k mniej ale i tak o 7k więcej niż potrzeba. Co byście mi doradzili ? Bo sam już nie wiem co kupić :(

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ludzie powiedzcie mi bo to jest paranoja - od miesiąca czasu nie mogę dostać pomocnej odpowiedzi na pytanie - jaką wodą mam podlewać moją uprawę? W kranie moja woda ma ph 7,7 na podstawie danych z wodociągów i jej stopień twardości jest wysoki - 319 mgCaCO3 na m3. Nie mam i nie będę miał miernika ph wody gdyż w uprawę władowałem już 6 stów i nie stać mnie dać kolejnych 50zł na miernik, mam miernik ph gleby. Nikt nie podał mi konkretnej nazwy wody mineralnej ze sklepów, którą można stosować do podlewania.... ewentualnie chciałbym dostać przepis na uzyskanie z tej mojej "kranówy" odpowiedniej wody. Do zmiękczenia mogę ją przegotować i odstawić (do butli wrzucam kawałek świeżego drewna, który podobno zajebiście zmiękcza wodę już po jednym dniu) ale co z tym ph? Wiem, że dodaje się kwasku cytrynowego lub soku z cytryny - w takim razie ILE na ile wody? Czy jest wtedy ryzyko, że woda będzie miała zbyt niskie PH? Co mam zrobić, żeby bez wydawania pieniędzy na kolejne przyrządy i regulatory ph móc normalnie prowadzić uprawę? Moją pierwszą totalnie zepsułem i nie chcę powtórzyć tej sytuacji. Pozdrawiam i liczę wreszcie na pomoc

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+