Skocz do zawartości
thc-thc

grower

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...
  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hi. Ja mam takie pytanko, bo obdzwonilem chyba z 30 sklepow elektrycznych/z oswietleniem w moim miescie i nigdzie nie ma poluxa 55w, a w hurtowni powiedzieli mi, ze importowanie swietlowek powyzej 30w chyba jest nielegalne czy cos takiego. Znowu widzialem swietlowki 55w, ale innych firm w OBI(osram i cos jescze). Czy takie tez sie nadaja? Ah i jescze jedno. Bo nie wiem rowniez gdzie dostac mylar, pytalem w jakichs sklepach z foliami o mylar/folie poliestrowa, ale nie bylo. Kiedys cos czytalem, ze to jakos inaczej sie jescze nazywa, ktos pomoze? :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Hi. Ja mam takie pytanko, bo obdzwonilem chyba z 30 sklepow elektrycznych/z oswietleniem w moim miescie i nigdzie nie ma poluxa 55w, a w hurtowni powiedzieli mi, ze importowanie swietlowek powyzej 30w chyba jest nielegalne czy cos takiego. Znowu widzialem swietlowki 55w, ale innych firm w OBI(osram i cos jescze). Czy takie tez sie nadaja? Ah i jescze jedno. Bo nie wiem rowniez gdzie dostac mylar, pytalem w jakichs sklepach z foliami o mylar/folie poliestrowa, ale nie bylo. Kiedys cos czytalem, ze to jakos inaczej sie jescze nazywa, ktos pomoze? :)

Jeśli chodzi mylar to nie wiem a co do żarówek to te poluxy widziałem ostatnio na allegro. Mogą być też inne oczywiście ale musisz patrzeć na ilość lumenów, nie wiem ile Ty tam potrzebujesz.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+