Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mam taki głupi problem - przesadzałem około dwutygodniowego DRxBB do większej donicy i wydaje mi się że za bardzo ubiłem w niej ziemie. W związku z tym moje pytanie, czy jest jakiś prosty sposób na jej spulchnienie bez uszkadzania korzeni?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

marcin79 - LR spokojnie mozesz jeszcze na outa wywalic

mam inne pytanie - do kiedy rosna korzenie? przez cale zycie rosliny czy tylko do czasu az zaczyna kwitnac??

mam LR2 i jakies 3tyg temu przesadzilem ja do 15l doniczki, nie spodziewalem sie ze po 5dniach zacznie kwitnac a obilo mi sie o uszy ze kwitnacych roslin nie powinno sie przesadzac - dlatego teraz chcialbym wiedziec czy przesadzic ja do wiekszej doniczki czy pozwolic jej dojrzec w tej ??

dodam ze do zbioru brakuje jej jakies 3-4 tygodnie, topy sa juz wielkosci paznokci

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ok dzieki to juz wiem ze 15l wystarczy

ale interesuje mnie tez do jakiego momentu zycia roslinie rosna korzenie, przykladowo porzeczce czarnej rosna korzenie na tyle na ile rosna galezie a ganji? czy jak juz produkuje kwiatostany to nadal inwestuje w korzenie czy nie prowadzi dalszej expansji korzeni i wklada cala energie w produkcjie genow?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mam wentylatory łazienkowe ale są dosyć głośne dlatego chciałem je zmienić na takie

Obroty: 800 obr./min.
Zasilanie: 12V, 0,13A
Przepływ: 172 m3/h
Masa: 215g
Hałas: 14.9 dB
Rozmiar 250 x 250 x 30 mm

Niby przepływ powietrza mają spory, ale jak to się sprawdzi w praktyce? Myślicie że dadzą radę w homeboxie 80x80 i czy będą jakieś problemy z podłączeniem do przewodu wentylacyjnego?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Czemu miałby się nie sprawdzić? Jeśli nie używasz filtra to bez problemu pociągnie a na filtr chyba będzie miał troszkę za małe ciśnienie. Podłączenie to też nie problem 

PRZEWÓD WENTYLACYJNY MIĘKKI, ALU. fi-250mm/5m

-średnica 250 mm 
-długość po rozłożeniu 5 metrów 
-temperatury pracy: -30 do +150 oC
-wykonany z laminatu folii aluminiowej 
-bardzo duży kąt gięcia
-do transportu złożony w harmonijkę

 

 
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+