Skocz do zawartości
thc-thc

grower

OffTop In Door - stary temat


Gość masakrator

Recommended Posts

Gość Byndzek
sqra89, nieprawda korzenie wędrują tam gdzie jest miejsce.

Owszem, ale najlepiej im się rośnie proporcjonalnie do wierzchniej części rośliny, a zatem w dół [na podstawie 'Wszelka Wiedza o Mary Jane']. To tak samo jak fakt, że roślina po świetlówkami też zakwitnie, tylko że gorzej niż pod HPSem.

Ja mam też pytanie i bardzo proszę o odpowiedź :D:

Czy zastosowanie MH (bądź innego światła emitującego więcej UV od HPSa) na kilka końcowych dni uprawy faktycznie zwiększa stężenie THC? Chodzi mi najlepiej o to czy ktoś to wypróbował, chociaż jakimś obszerniejszym artem na ten temat też nie pogardzę :]

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 2 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Siema! Mam pytanie odnosnie odmiany - posiadam boxa 42x22x70 i obecnie znajduja sie tam 2 roslinki typu lowryder ( odmian juz nie pamietam bo mi sie pomieszaly ale jakies ak47xDR i chyba lowryder #2 :) ). Jak myslicie - dalo by sie tam wsadzic jakies inne odmiany niz wszyskie niskie "rydery" + trening po to by nastepna uprawa uraczyla mnie wiekszym plonem? ;] Warunki w boxie sa nawet spoko, oswietlenie to 4 cfl, temperatura przy szczytach 28 stopni - lowrydery rosna. Co byscie polecali? Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Pomysle jak skoncze obecna uprawe 8) Mam jeszcze jedno pytanie odnosnie swiatla. Otoz wszystkie moje swietlowki maja temperature barwowa 2700 K. ( 2 x 18W i 2 x 24W). Zastanawiam sie czy by nie wymienic tych dwoch 18 W na mocniejsze o temperaturze barwowej 6500K. Co o tym sadzicie? Wydaje mi sie ze takie dopelnienie widma swiatla moglo by pomoc w rozwoju roslinek ( szybciej i wiecej :D ) BTW: Wiecie moze jaka temp. barwy posiadaja zarowki hps? Emituja pomaranczowe swiatlo zupelnie rozne od swietlowek kompaktowych, roslinki lepiej sobie rosna, wiec trzeba raczej dazyc do uzyskania podobnego swiatla ze swietlowek, aby poprawic warunki w boxie. Z gory dzieki :peace:

Sory za brak polskich znakow, ale niestety XP po angielsku mam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+