Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 300W. 1m2 - WHITE WIDOW|GORILLA GLUE|AMNESIA HAZE|GORILLA ZKITTLEZ


Recommended Posts

9 godzin temu, Miłośnik napisał:

1.Nie wiem czy pytalem ale co myslicie nad wycieciem najslabszych odrostow ktorym liscie zaslaniaja swiatlo? Wyciac je czy zostawic?

Od razu wycinać.

9 godzin temu, Miłośnik napisał:

2.Kolejne pytanie. Myslicie ze to jest dobry czas na fryzjera? jesli tak to robic co 2-4 dni delikatnego czy przykladowo co 10 dni porzadnego zaczynajac od dnia dzisiejszego?

Im mniej tym lepiej, trzeba na wyczucie, jak ewidentnie przeszkadzają/nie pasują to ciach.

 

9 godzin temu, Miłośnik napisał:

3. Myslicie ze to juz jest dobry czas na dodawanie miodu/melasy? 🙂

Melasa buraczana jak najbardziej przez całe życie rośliny.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

20 godzin temu, AligatorOzi napisał:

1ml na 10ml? Czy miałeś na myśli 1ml (lub 2 jak braki) na litr wody? Wtedy by się zgadzało 😄 

Oczywiscie chodzilo mi o 1ml na 1litr wody :) 

20 godzin temu, AligatorOzi napisał:

1. Pokaz jak to wyglada od dołu. Poziom i pod siatka, sadze ze jeszcze na to za szybko aczkolwiek są na kwitnieniu to lepiej zrobić to szybciej, aczkolwiek 2ga strona, teraz dopiero je wyciąga wiec ciężko powiedzieć, poza tym nie widzę co tam masz 😄 ale tak, jeśli nie zależy co na ilości i popkornie na masełko to możesz ciąć, mnie osobiście denerwuje trymowanie ich jak i nawet obcinanie wiatraków przed suszeniem 😄

Zaraz pojde podlewac to zagram jakis krotki filmik, bedzie lepiej widac niz na zdjeciu :) 

20 godzin temu, AligatorOzi napisał:

2. Jeśli nie boisz się defo i wycinasz regularnie co pare tyg lub jak ci powiedza roski to śmiało. Choć większość radzi by starać się jak najmniej ciapnac. To już zależy od osobistych upodobań i doświadczeń. I raczej nie co 2-4 dni bo będziesz ciągle je stresował i du*a 😄 najlepiej nie liczyć i obserwować. Sam podlewając wkurwisz się razem z nimi na wiatraka i ciapniesz 😄 czasem tez zauważysz ze wilgoć za duża zbyt długo, ogarniesz ze taki busz ze przydała by się cyrkulacja. Poznasz.

To jest wlasnie ten moment ze juz ciezko podlewac bo mimo ze odginam liscie to duza czesc wody leci na liscie a pozniej na ziemie wiec zaraz ciapne duzo listkow. Jak to mowisz - bedzie przynajmniej doswiadczenie wiec nie ma czego sie bac :)

12 godzin temu, Wloczykij napisał:

Ja na początku flo popcorn wywalam, łącznie z częścią liści, bo robię defo. Zawsze jest dobry czas na dodawanie melasy, miodu bym nie dawał, węgle karmią bakterie w glebie.

za godzine podlewam i nie ogarnalem juz dzisiaj melasy wiec dodam miodu 3ml/1litr wody a nastepnym razem juz pojdzie melasa przy kazdym podlewaniu z takich samych proporcjach. Myslisz ze bedzie ok czy za duzo? :) 

 

Dzieki @Zielone za odpowiedz ale jakbym teraz sie jeszcze odniosl do twoich odpowiedzi to by sie juz balagan zrobil :) 

Edytowane przez Miłośnik
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wlasnie zrobilem swoje pierwsze powazne defo, zdjecia i filmiki do oceny :) 

1 zdjecie- tak bylo na poczatku

2 zdjecie - efekt koncowy

3 zdjecie - plakalem jak ucinalem kazdego liscia. mam nadzieje ze nie za duzo

1 filmik - duzy namiot z 5 wariatkami

2 filmik - maly namiot z 1 panna i zblizenie na bydlaka 😄 

Mysle ze za jakis tydzien wytne wszystko co bedzie pod linia siatki. Albo przy nastepnym podlewaniu za 3-4 dni. Wszystkie liscie i popcorn jak Wloczykij nakazal 😄 

Na ta duza doniczke poszlo 4.5 litra a do spodka wylecialo jakies 100ml tylko 😮 

na reszte poszlo po 2 litry i tez prawie nic dolem nie wylecialo wiec zaczely miec pragnienie :) 

 

 

1.jpg

2.jpg

rf.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Elegancko 😎 

daj im tydzień lub półtorej niech podrosną i ogół pod siatka jak ogolisz poczekaj pare dni i zanim zaczną się robić boby to możesz pomacać łodygi by były twardsze i utrzymały ładnie wszystko 😄 jak za dużo wystrzeli w górę to będą się uginać na łodygach topy :toptop:

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzień 51/15

WItam wszystkich obserwujacych :)

Od ostatniego wpisu minal prawie tydzien i dzisiaj zrobilem drugie podlewanie przez ten czas.

Podlewam: nawozy → woda/calmag/melasa → nawozy itd z tym ze melase dodaje tez przy nawozach (czyli przy kazdym podlewaniu).

Narazie jeszcze nie wycinalem lisci spod siatki bo sie troche boje ze na duzy stres beda mialy wiec zrobie to chyba dopiero przy nastepnym podlewaniu czyli jakies 3-4 dni.

Pod spodem zdjecia jak to wyglada. Jak dla mnie wszystko super idzie ale z jedna mam problem. w lewym gornym rogu. Albo za malo swiatla do niej dochodzi albo byla najbardziej przesuszona ze wszystkich. Moze byc tez tak ze za bardzo ja zestresowalem "szczypaniem". Jak sadzicie?

Dzisiaj podlane 19l wody z czego 4.5 poszlo na duza donice z ktorej nie wylecialo kompletnie nic.

1.lewa gorna strona odbiega wzrostem- stres?

2.to samo z innej strony

3.to samo z bliska

4.maly namiot z 1 koleznka bez lampy:)

5.maly namiot z lampa

6.krzaczory pod siatka. przy nastepnym podlewaniu wyzerowac? lacznie z odrostami ktore nie dostaja swiatla?

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzień 55/19 od przełączenia

Siemanko, wlasnie wycialem wszystko na dole i przez przypadek tez polecial glowny szczyt bo sekator mi wylecial z reki 😕

Eh no trudno tak mialo byc, a pod spodem filmiki jak to wyglada w duzym i malym namiocie 😉 Melasa 3ml/1l wody leci do kazdego podlewania. 

Myslicie zeby ciapnac ostatni raz liscie czy juz dostawic do konca? 

Tak bardzo sie balem o wysokosc ale LST bardzo ja ogranicza wiec juz chyba nawet lampy nie bedzie trzeba podnosic, jak obstawiacie? urosna jeszcze z 10 cm? :) 

PS. podlewam co 3/4 dni 20 litrow na wszystkie a woda do spodka nie wylatuje wiec maja mega pragnienie. Duza donica dostala 7 litrow i tez nic dolem nie wylecialo ale wiecej nie mialem przefiltrowanej ehhh 😕 Mam nadzieje ze sie nie obraza 

Edytowane przez Miłośnik
  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+