Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 300W. 1m2 - WHITE WIDOW|GORILLA GLUE|AMNESIA HAZE|GORILLA ZKITTLEZ


Recommended Posts

18 hours ago, Miłośnik said:

Dzieki @Malutki195 za obszerna odpowiedz 🙂

Z lepami jeszcze sie wstrzymam bo na chwile obecna lata jeszcze jakies 5 muszek. Tyle ile sie udaje to zabijam a do konca jakies 3-4 tygodnie wiec moze nie zdaza zniesc jajeczek. Chyba ze pojawi sie kilka nowych to od razu lece do sklepu bo dobry patent na te lepy zolte. Nie wpadlem na to hehe 🙂

Juz robilem wszystko zeby obnizyc wilgoc ale nic (lacznie z osuszaczem) nie pomoglo wiec tylko dostawianie kolejnych mieszakow wchodzi w gre. Narazie dalem jeden pod linie lisci i chyba sie udalo bo nie widze nowych szarosci na ziemi. Moze na wszelki wypadek wrzuce jeszcze 1 do gory zeby z topach sie nic niepotrzebnego nie pojawilo.

Podstawki napewno do wyczyszczenia ale dobrze, że wspomniales o tym.  

Dzieki jeszcze raz i widzialem twojego calego Gl. Gratuluje jeszcze raz i smacznego 🙂

Nie ma problemu ! 

Ja kupiłem chyba 5 w paczce lepów i ponaklejalem na doniczki i co jakiś czas widze jakąś że się złapała. Mieszkam w miejscu gdzie wysoka wilgotność jest na porządku dziennym . Pisz update raz na tydzień , wszyscy jesteśmy by coś doradzić ale nie kombinuj za dużo bo to nic nie daje (wiem po sobie) 🙂

HAPPY GROWING ! 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Studniowka

Dzien 100/64

Ale juz mnie kur***a bierze. Ogarnalem plesn na ziemi i juz nie ma problemu, ale patrzcie na zdjecia. chyba z 5 topow odcialem przez plesn. Jak patrzylem pod mikroskopem to na kilka kolejnych juz powoli nachodzi pajeczyna 😕

Wszystkie trichomy sa mleczne. Jak myslicie? Jak zaczne juz lac sama wode to za 2 tygodnie bedzie jakies 30% bursztynow?

 

Na filmikach duzy i maly namiot.

Pochlaniac wilgoci gowno daje bo w namiocie dalej 85%. 

Dokupie chyba na szybkosci jakies 2 wiatraki 30W i wpakuje tam. Lacznie bedzie 5 sztuk w jednym roomie. Masakra

01aa6ac78ef4c4ae255eddf6f50fd3434e5f23a1c6.jpg

01c798538f67c280a6d9459df41b455a499a1b9276.jpg

01ced61a61e3726dc22abbdda3fccde6955ffe9361.jpg

  • Like 3
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jak do sauny weźmiesz wiatraczek to coś ci pomoże? 😄 

tak czy siak dużo rosiek dużo ziemi dużo podlewania duzo wilgoci 😄

masz chyba dość duży box, a roski nie są tak wysokie? To może wrzuć jeden taki duży wiatrak na nóżkach, niech się obraca, dodaj 2 małe na górę po przekątnej w katach. Dobry Wciągacz wilgoci (który nie daje żadnego swiatla!) i jakiś wiatrak poza boxem.

spróbuj może tej opcji. Mam nadzieje ze pomoże.

Edytowane przez AligatorOzi
Poza tym, ładnie już fiolet wchodzi :3 i mały box kozak siatka wyszła
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja mam wiatrak który wyciąga przez filter, po prostu leży na otworze górnym w boxie 😄 a box jest w takim małym pomieszczeniu w pokoju jak garderoba. A drzwi czasem zamykałem na noc bo jeszcze nie przyzwyczajony do hałasu. Ten sam problem 😄 sauna normalnie czasem 😄 w zime już trochę lipa jak wilgoć plus zimno także musisz zrobić to co ja i kupić nowy wciągacz wilgoci. 
ja teraz oszukiwałem się znów ze nic się nie stanie na 2 tyg ostatnie, w sensie on swieci w nocy. Niby nic, tak delikatnie. Niestety wystarczyło by zaczęły się tworzyć banany a boby wtedy zaczynaja się skupiać na nich a nie na puchnieciu. 
😄 zjaralem się wybacz za spam haha 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzien 107/71

Witam serdecznie po tygodniu :)

@AligatorOzi problem zalatwiony hehe. ufff w koncu 😄 

Kupiony lepszy wciagacz wilgoci. Jak kupilem i wlaczylem to sie okazalo ze mam w domu 85% !!!!

po wlaczeniu na maxa spadlo po kilku dniach do 50 a w namiocie z 90% spadlo do 56% hahaha.

szkoda ze wczesniej nie kupilem go ale bedzie nauczka na przyszlosc :) 

dodatkowo powycinalem wszystkie wieksze liscie i zrobilem flusha w malym namiocie. po swietach scinam i mysle nad tym zeby zrobic to na 2 razy zeby dol jeszcze troche doszedl. Ale jak zetne na 2 razy to nie bede mial gdzie suszyc. ehhh zobaczymy jak to wyjdzie. 

Pod spodem kilka zdjec przed i po wycieciu lisci.

Na 1 doniczce zrobilem patent na lod, ale mialem go za malo wiec za 2 dni znowu zrobie podlanie z lodem i przesuszam do scinki :)

PS. za pare godzin wrzuce jeszcze pare zdjec z bliska :) 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

Edytowane przez Miłośnik
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

3 godziny temu, AligatorOzi napisał:

Elegancko. 
one jeszcze nabite trochę są, jak chcesz ścinać to czekaj aż z lisci wyjada. Opłaci się, zobaczysz.

Tak wiem ze jeszcze nabite ale kurde juz prawie polowa bursztynow 😞 myslalem ze max 30-40 i zetne. 

ale mam  teraz dylemat. 

dobra, w sumie podlucham i zostawie, dzieki :)

Pod spodem pierwszy fioletowy listek, ale sie jaram hehe :D

i filmik z malego i duzego, nastepna aktualizacja za tydzien.

PS. Wesolych swiat dla wszystkich czytajacych i sledzacych :) 

 

1.jpg

Sorry za jakosc. na telefonie jest petarda, jak przesle na kompa to troche traci ale tutaj na forum jest masakra 😕 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+