Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 300W. 1m2 - WHITE WIDOW|GORILLA GLUE|AMNESIA HAZE|GORILLA ZKITTLEZ


Recommended Posts

Dużo rosiek dużo parowania dużo wilgoci 😄 

potraktuj to jako doświadczenie, probuj różnych sposobów i na przyszłość nie popełnisz tego błędu. 
przy zimie tez jest Ok bo nie ma problemu z pow 30 stopni i smrodem bo gorac 😄 i łatwiej o różnice temperatur w nocy a dzień. 
lepsza cyrkulacja dobry wciągacz wilgoci i esa.

wiesz co możesz spróbować jeszcze? 
u mnie to przyokazji pomogło. Jak wstawiłem kartonowego boxa do boxa z kwiatami to box zaczął wciągać wilgoć, albo zmniejszyła się bo jedna miej roska i lepiej oddychały. 
reasumując. Jak skończyły się pomysły spróbuj jakiś karton tam wrzucić? Może pozbyjesz sie trochę wilgoci.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

W dniu 27.11.2021 o 07:41, Wloczykij napisał:

Eeee tam, lepiej walczyć, niż się poddawać ;)

Caly czas walcze ale jak caly czas pod gorne to sie odechciewa. 

W dniu 27.11.2021 o 11:17, AligatorOzi napisał:

Jak skończyły się pomysły spróbuj jakiś karton tam wrzucić? Może pozbyjesz sie trochę wilgoci.

Pare dni temu poszly do fryzjera na delikatne sciecie grzywki i chyba pomoglo z bialym na ziemi. dodatkowo lekki wiatraczek wieje im pod spodnice i to jest to. Leje im pol lita mniej przy kazdym podlaniu hehe 

 

Niestety kolejny problem. Liscie zawijaja sie do gory. tzn ze za duzo nawozow? podlac 2 razy sama woda z calmagiem? lampe podnioslem i maja jakies 40/50 cm od od swiatla wiec to raczej nie poparzenie

 

 

d.jpg

f.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

13 godzin temu, Zielone napisał:

Ten panel powinieneś mieć max 60cm od szczytów, widać nadmiar światła zamiast dochodzić puszczają nowe pistile.

Wlasnie zmierzylem i jest 35/40cm od szczytow i jest to LED 150W. Jestes pewny ze podniesc lampe? 

Bo tam gdzie mam LED 300W to mam wlasnie jakies 60cm.

11 godzin temu, Wloczykij napisał:

No co ty, nie ma tak źle:rasta:

Czyli nie przejmowac sie narazie? :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Te muszki usuwaj manualnie , napierdol żółtych lepów na doniczki , jeśli chodzi o to pleśń to weź se spróbuj jednego sposobu , nie stresuj się tak bardzo . Ja panikowałem a szybciutko z każdej opresji wychodziłem.  Każda roślina się adaptuje . Może dodaj jeden więcej mieszający I jeśli nie możesz tego usunąć całkiem  to postaraj się ją chociaż ograniczyć i nie pozwolić rozwijać,  na fotkach nie wygląda to wcale źle.  Chłodna głową i u z się na błędach.  Jak ja bym słuchał innych to bym wyjebal wszystkie planty na Wegu a zebrałem prawie pół kilosa zajebistej jakości bobka . Te małe czarne skurwysynu lubią wysoka wilgotność . Miej pewność że w podstawkach nie ma zalegającej wody i są czyste . Bo zaczną Ci jajeczko składać  . Jeśli masz jak 9bnixyc wilgotność w namiocie to to zrób . Jeśli nie to chociaż postaraj się to zrobić w pomieszczeniuz którego zaciągasz powietrze

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzieki @Malutki195 za obszerna odpowiedz :) 

Z lepami jeszcze sie wstrzymam bo na chwile obecna lata jeszcze jakies 5 muszek. Tyle ile sie udaje to zabijam a do konca jakies 3-4 tygodnie wiec moze nie zdaza zniesc jajeczek. Chyba ze pojawi sie kilka nowych to od razu lece do sklepu bo dobry patent na te lepy zolte. Nie wpadlem na to hehe :)

Juz robilem wszystko zeby obnizyc wilgoc ale nic (lacznie z osuszaczem) nie pomoglo wiec tylko dostawianie kolejnych mieszakow wchodzi w gre. Narazie dalem jeden pod linie lisci i chyba sie udalo bo nie widze nowych szarosci na ziemi. Moze na wszelki wypadek wrzuce jeszcze 1 do gory zeby z topach sie nic niepotrzebnego nie pojawilo.

Podstawki napewno do wyczyszczenia ale dobrze, że wspomniales o tym.  

Dzieki jeszcze raz i widzialem twojego calego Gl. Gratuluje jeszcze raz i smacznego :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+