Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED 300W. 1m2 - WHITE WIDOW|GORILLA GLUE|AMNESIA HAZE|GORILLA ZKITTLEZ


Recommended Posts

Siemano 😄 
Witam w nowej odslonie 🙂 Ostatnio bylo 9 doniczek w boxie, a teraz bedzie 6 i jestem ciekaw czy bedzie to mialo duzy wplyw na finalny plon.
1 pestka prawdopodobnie pojdzie do namiotu 60x60x160 ale zeby nie zakladac nowego tematu to tu bede informowac jak to wyglada 🙂
Na wstepie mam pytanie.
Jaka odmiane z tych ktore kielkuja dalibyscie do malego namiotu? mam 1 doniczke 25l i chce rozprowadzic to na siatce 🙂
 
Oświetlenie: Mars Hydro TSW 2000 300 W
Fotoperiod:   18/6 i 12/12
Box: diamond room 100x100x200cm 
Podłoże: canna terra professional
Donice: 11l
Nawozy: canna terra vega, canna terra flores, canna boost, canna rhizotonic, canna pk 13-14
Wentylacja: filt weglowy can lite 100-125mm 300-330m3|wentylator extractor TT 125mm dual 220-280m3
Nasiona fem od pana pestki:
2szt.AMNESIA HAZE
2szt. WHITE WIDOW
1szt. GORILLA ZKITTLEZ
1szt. GORILLA GLUE
 
Pestki wrzucilem do wody.
Po 12h puknalem w kazda i poszly na dno. 
Po kolejnych 72h wrzucilem na reszniki papierowe i po kolejnych 12h (czyli w momencie pisania posta) 6 puscilo juz dlugie kielki ale jedna ma problem. Pestka sie otworzyla ale nie chce kielek wyjsc (2 zdjecie).
kolo 18:00 wrzucam wszystkie do ziemi 😄
Zapraszam do ogladania i komentowania 🙂
 
1.thumb.jpg.83206ebc722a4466c6022a98b5a1015f.jpg
2.thumb.jpg.6da7e03e1558a228d8c6c039027cf0f9.jpg
Edytowane przez AligatorOzi
  • Like 2
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Najs zestaw od canny, sam chciałem je stestowac wiec jestem ciekaw co u cb wyjdzie, i gorylki, dużo ludzi ostatnio je sadzi i ładne wyniki się prezentują smakowe i ilościowe. 
jak się nie mylę to Amnesia haze to przeważa sativka? To ja możesz dać pod siatkę. Sativy idealnie się nadają ze względu ze duże rosną.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jezeli chodzi o nawozy to ten sam zestaw co ostatnio, teraz dodalem jeszcze rhizotonic :)

Pestki zostaly jeszcze z poprzedniego plus jakies gratisy.

Z jednej strony szkoda bo chcialem jakies truskawkowe smaki kupic albo moze gume ale najwyzej nastepnym razem ogarne cos fajnego:) 

W takim razie to poleci pod siatke :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie zwróciłem uwagi xd to twoje pierwsze nawozy? Jak oceniasz? Ja zdecydowałem się na Dutch pro i powiem ci ze nie są tak dobre. Teraz na biotabsach i idzie coś za łatwo 😄

Sprawdź która z twoich ma najwiecej % sativy bo mogę się mylić. 
 

Na next grow ja kupiłem sweat zz od rqs dla zapaszkow 😄 obecnie w boxie pachnie karmelem. Jestem ciekaw zapachu Skunk który teraz rośnie 😄

Edytowane przez AligatorOzi
A jak będziesz pod siatkę dawał to widziałem fajny myk ze zamiast pare toping to tylko raz i jedna łodyga na lewo, a 2ga na prawo jakby lst. I odrosty na boki. Ładnie to wyglądało. Nie zrób tylko tyle topów co ja :D około 10 to dużo hah
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Hehe spoko 😄 Tak pierwsze bo dopiero raz sadzilem i dlatego nie jestem w stanie nic powiedziec bo nie mam porownania. Wyszlo prawie pol kilo z metra2 wiec chyba dobre nawozy 😄

Po czym stwierdzasz ze Dutch pro nie sa takie dobre? trzeba wiecej lac zeby niedoborow nie bylo czy o co chodzi?

Haha najgorzej jak za latwo bo nie ma co robic xD

19 godzin temu, AligatorOzi napisał:

Sprawdź która z twoich ma najwiecej % sativy bo mogę się mylić. 

Miales racje, Amnesia ma dominacje sativy a reszta 50/50 albo dominacja indica :)

19 godzin temu, AligatorOzi napisał:

Na next grow ja kupiłem sweat zz od rqs dla zapaszkow 😄 obecnie w boxie pachnie karmelem. Jestem ciekaw zapachu Skunk który teraz rośnie 😄

Tez chcialem kupic cos fajnego i dlatego tez na forum polecales mi co kupic ale jak sie okazalo ze mam tyle pestek to niestety nie kupilem i licze ze te ktore mam tez beda super pachniec :)

19 godzin temu, AligatorOzi napisał:

A jak będziesz pod siatkę dawał to widziałem fajny myk ze zamiast pare toping to tylko raz i jedna łodyga na lewo, a 2ga na prawo jakby lst. I odrosty na boki. Ładnie to wyglądało. Nie zrób tylko tyle topów co ja 😄 około 10 to dużo hah

Ale to chodzi ci o siatke tam gdzie bedzie tylko jedna roska tak? bo tam gdzie bedzie reszta to sam nie wiem czy tez dac siatke czy moze jakies delikatne lst i puscic je wolno? 

taaa widzialem jak poleciales z odrostami hehe 😄 

 

gotowe.jpg

Chyba troche za dlugo je przetrzymalem na reczniku ale wlasnie polecialy do 0.5l. 

Dopoki nie wyjda to niech wygrzewaja sie na sloneczku 😄

Edytowane przez Miłośnik
zdjecie
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wynik nie zawsze jest od nawozow, myśle ze dużo tu tez ma milosc i doświadczenie 😄 czasem wrodzony talent hah 

Przeprowadziłem chyba 3 grow na Dutch pro i przeważnie występowały braki fosforu, a multi total niewazne ile lalem zawsze przypalalo roske. 
Były dobre ze względu ze możesz kupić nawozy ich na twarda woda i sama zbija pH jak masz 8. W kranie. 

niby delikatne nawozy ale auto tez nie ogarnęło hah 

Nudy? Ja autopoty mam 😄 to wgl nie mam co robić 😄 jak zajrzę to jedyne co to wiatraki upchać hah.

no i cheese dominuje sativa to dziś złamałem by nie była większa od reszty 😄

no name potrafią miłe zaskoczyć :3

Ta siatkę ta jedna. Popatrz poszukaj znajdź sobie najlepsze metody. Albo wybieraj pokolei i probuj każdej innej metody z każdym next grow 😄

fajna metoda której nie używałem jeszcze to lolipoping 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzień 6

I niestety 1 juz raczej nie wyjdzie wiec prawdopodobnie zrobie tak ze 5 dam do duzego namiotu i 1 do malego.  Dobry pomysl czy lepiej dokupic jeszcze pestke zeby w duzym bylo 6? myslalem o jakis super owocowym zapachu ale moze lepiej nie przesadzac i zostawic 5 sztuk zeby mialy wiecej miejsca plus siatka?

4 doniczki podlewam woda + rhizotonic i 3 doniczki sama woda

 

g.jpg

gh.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Dzień 16

Siemanko mala aktualizacja i od razu prosba o lekką pomoc :)

Lampa leci na 50% czyli 150W i jest jakies 50cm nad szczytami.

Przez przypadek lekko je przesuszylem i po zrobieniu zdjecia od razu poleciala woda.

Na moje oko to wydaje mi sie ze problemem malo wyrazistego zielonego koloru jest to, ze sa juz 2 tygodnie w 0.5l doniczkach i wyjadly caly nawoz z ziemi wiec zaraz biore sie za przesadzanie do wiekszych. Wlac od razu canna terra vega czy jeszcze sie wstrzymac i niech pobieraja nawoz z nowej ziemi?

5 sztuk pojdzie od razu w docelowe 11l a  ta ktora pojdzie do osobnego namiotu pojdzie do 6l pozniej 16l i docelowo w 25l. Co 5-7 dni przesadzanie.

Dobry pomysl? Jakies rady? Dobra rada? :)

PS. Lewa podstawka leci woda + rhizotonic a prawa sama woda

 

 

 

 

f.jpg

d.jpg

Edytowane przez Miłośnik
PS.
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+