Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 300W. 1m2 - WHITE WIDOW|GORILLA GLUE|AMNESIA HAZE|GORILLA ZKITTLEZ


Recommended Posts

Dzień 33

Witam i mala aktualizacja 😄

Potrzebuje znowu porade. w tej chwili wyglada to tak jak na filmiku. Posluchalem waszych rad i poczekalem tydzien od ostatniego zdjecia. Rozlozylem siatke z ktorej nie jestem zadowolony. Myslalem ze to troche lepiej bedzie wygladac ale na przyszlosc chyba sam zrobie siatke zeby szla po calym namiocie. 2 podlania byly z nawozami a ostatnie podlanie sama woda wiec nastepne bedzie znowu nawozy.

Duza donice dawac juz do malego namiotu i przytrzymac jeszcze tydzien na wegu a reszte juz przelaczac czy jeszcze sie wstrzymac? 

Jezeli chodzi o swiatlo to zmniejszylem ze 150W na 75W. Po przelaczeniu dam na maxa. wilgotnosc jakies 60-70% a temperatura 19/24 stopnie

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

3 godziny temu, Zielone napisał:

Są już gotowe do przełączenia. Powodzenia:toptop:

Super dzieki 😉

3 godziny temu, Wloczykij napisał:

75W to nie za mało mimo wszystko? Ta duża ma później wlecieć z powrotem do tego boxa? Poza tym wydaje mi się, że ten mars wisi trochę wysoko, ale to może kwestia perspektywy :)

Bardzo mozliwe ze za malo bo zaczalem kombinowac. Przez chwile mialem 225W, pozniej zmniejszylem do

140-150W a od 2 dni dopiero mam na 75W bo przeczytalem ze jezeli beda mialy mniej swiatla to lekko sie wyciagna, a martwi mnie ta w srodku od razu przy wejsciu. Odstaje wielkoscia od reszty. Moze to wina odmiany bo to white widow. A lampa jest 65cm od szczytow. Przy przelaczeniu daje od razu na max czyli 300W.

Duza leci na stale pod siatke do namiotu 60x60x160 pod leda 150W wiec w duzym zostaje 5 sztuk :)

Edytowane przez Miłośnik
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Te co więcej w boxie to poczekaj aż zasną i po nocy nich swieci na Bloom.

tamta na siatkę możesz włożyć do 2giego boxa i jeszcze na weg trochę. I to nie do tej jednej miałeś siatkę wstawić? To wtedy nawet taka siatka jedna by ogarnęła. Tez ten sam błąd zrobiłem z siatka hah

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

W takim razie dzisiaj przelaczenie, dzieki Ali :)

Moze cos zle wczesniej napisalem ale docelowo siatka miala byc w obu namiotach :) 

Jescze tylko poszukam na necie jak ludzie sami robia siatki i jak starczy czasu to cos ogarne bo zle to wyglada jak siatka nie dochodzi do bokow 😕 

27 minut temu, AligatorOzi napisał:

Tez ten sam błąd zrobiłem z siatka hah

blad czyli kupiles gotowa siatke zamiast zrobic?

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+