Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED 300W. 1m2 - WHITE WIDOW|GORILLA GLUE|AMNESIA HAZE|GORILLA ZKITTLEZ


Recommended Posts

13 minut temu, Wloczykij napisał:

Jak ci to przeszkadza, to dorób tylko po jednym oczku jeszcze na skraju siatki w rogach, będzie łatwiej :)

W sumie moze tak bedzie latwiej niz budowanie od poczatku hehe, dzieki :) zawsze dodatkowe oczka sie przydadza

4 minuty temu, AligatorOzi napisał:

Kupiłem zła siatkę. Za mała wyszła 😄 i tak samo wyglądała.

ehhh mamy lekcje na przyszlosc 😄 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Elo Elo 4 2 0 😄

Dzień 36

Wlasnie ustawilem 2 namiot i to jest ten moment w ktorym bardzo zaluje ze nie zostalem z tym jednym duzym namiotem i zaczalem kombinowac. Zdecydowanie za malo mam miejsca i przez to nie mam prawie dostepu w glab duzego. Nastepnym razem dzialam tylko z jednym a drugi bedzie na suszenie bo szkoda nerwow 😕 

W ubu namiotach ustawilem siatke (na filmiku widac na jakiej wysokosci).

dzisiaj przelaczam oba namioty i jak skoncze pisac to lece je podlac :)

I teraz bardzo wazna rzecz. na obrazku narysowalem 2 mozliwosci na pociagniecie filtra i nie mam pojecia jak to zrobic. Namiot ma 60x60 wiec nie ma mozliwosci zeby wentylator i filtr weszly do srodka wiec bardzo prosze o pomoc co w takiej sytuacji zrobic 😕

Ps. jesli chodzi o wloty pasywne to jest jeszcze jeden z tylu ale zapomnialem narysowac 😄

 

 

namiot.jpg

Edytowane przez Miłośnik
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tak i tak jest dobrze. To mały box wiec nie będzie czuć. Jeśli dasz wentylator w środku boxa to może byc ciszej niż na szafce 😄 

ja od początku mam filter w boxie a went leży na górnym otworze boxa 😄

wazne żeby działało, nie śmierdziało, No i było cicho ;D każda opcja jest Ok 

poza tym piękne te panny 🔥

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzień 38/2 dzięń od przelaczenia

Wstawiam zdjecia zeby zapytac czy nie powinienem dorzucic wiecej azotu? Na moje mega amatorskie oko wydaja sie zbyt jasne. 

A kolejne pytanie - myslicie ze takie ustawienie jest optymalne? Czy lepiej doniczki dac jak najblizej srodka i wszystko rozprowadzac na boki?

d.jpg

k.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+