Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED 300W. 1m2 - WHITE WIDOW|GORILLA GLUE|AMNESIA HAZE|GORILLA ZKITTLEZ


Recommended Posts

W dniu 18.11.2021 o 05:17, Zielone napisał:

Siema, zbierz pleśń z góry ziemi i nic więcej nie kombinuj poczekaj aż wyschnie podlewaj mniejszymi ilościami wody. Jeśli w pokoju jest duża wilgotność to tylko pochłaniacz pomoże. Pamiętaj że liście parują jak jest ich nadmiar to do fryzjera. Pozdro.

Siema, tak zrobilem, zebralem tyle ile bylem w stanie. Ktos mi tu napisal zeby drugiego fryzjera zrobic dopiero 2 tygodnie przed scinka zeby nie stresowac roslinek i tak sie tego trzymalem, ale chyba jednak bede musial zrobic. Lepiej zestresowac nic wywalic wszystko przez plesn 😞

 

W dniu 18.11.2021 o 12:20, Malutki195 napisał:

Kup pochlaniacz wilgoci . To nie jest jakis mega duzy koszt a przyda sie nie tylko przy kwiatach

Dzisiaj dopiero mi doszedl, jak go wlaczylem to pokazalo mi 90% wilgoci w pokoju !!!!! ku**a masakra. Z jednej strony nie chce mi sie wierzyc ze az tyle, ale z drugiej strony mam non stop cale okna zaparowane wiec chyba jednak wskaznik ma racje. Ustawilem na 45% bo znajac zycie moze przeklamywac o jakies 5-10%.

7 godzin temu, pan paniscus napisał:

Zwiększ cyrkulację powietrza, pleśń nie lubi wiatru

Ta,k juz wiatrak przy lodygach wieje i w niedziele zrobie fryzjera wiec pokaze wam jak to wyglada :) 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Miłośnik z tym wycinaniem liści kieruj się zawsze wyczuciem, możesz regularnie wycinać po małej ilości liści, wtedy roślina tego nie odczuje. Jak wygolisz jednorazowo dużą ilość wtedy na pewno załapie stres. Liście parują i szczególnie w nocy podnoszą wilgotność dlatego wycięcie zmniejsza powierzchnie parowania, ale jeśli poradzisz sobie w inny sposób z wilgocią to zostaw jak najwięcej liści bo są panelami absorbującymi światło oraz magazynem zasobów odżywczych. Powodzonka :happy_flo:

  • Thanks 1
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzień 78/42

Caly czas męcze sie z wilgotnoscia w calym domu. Filtry znowu padly bo jak tylko wroce z roboty to czuc na wejsciu. kur***a mnie juz bierze bo znowu to samo co w poprzednim grow, ale wtedy bylo przynajmniej cieplo i mozna bylo otworzyc okna. Wciagacz wilgoci kupiony za 70 eurasow wiec dosc drogo a nic nie daje wiec chyba zwroce. 

Wilgoc z namiocie 80-90% i nic nie pomaga, a za zimno zeby okna otwierac.

odechciewa sie wszystkiego. 

Zmniejszylem czestotliwosc podlewania i podlewam dopiero wtedy kiedy ziemia jest sucha na wior. wiec ze na flo powinna miec caly czas wilgotno ale musze pozbyc sie plesni. Jakies jeszcze pomysly?

pare dni temu powycinalem pare lisci (ostroznie zeby nie bylo stresu) ale nawet tego nie widac. A poszla cala reklamowka.

1 zdjecie - losowy topik

1 filmik - maly namiot

2 filmik - duzy namiot

 3 i 4- jakis problem z liscmi. popalone koncowki? za blisko ledy? sa jakies 40-50 cm nad szczytem.

Bede wdzieczny jak obejrzycie i doradzicie cos 😞 

PS. Te popalone koncowki to ta roslinka w srodku boxa

wow.thumb.jpg.34c50faba3ae7ca8f658d88cbcb9a4c7.jpg

 

 

2.thumb.jpg.d767e771d047c8f2722a2c955f8257ad.jpg1.thumb.jpg.2fc9f6267d752e860c51d38bb9ffee8f.jpg

Edytowane przez Miłośnik
zdjecie popalonych koncowek to ta w srodku
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

5 godzin temu, AligatorOzi napisał:

występuje to tylko przy bobku? To nie przypadkiem geny kolory?

podobnie wygladaja 2-3 topki ktore sa bezposrednio pod lampa wiec chyba za duzo swiatla maja 😞

5 godzin temu, AligatorOzi napisał:

I na ostatnim zdj wydaje się jakby calmag powoli brak. 

Podlewam tak jak mi kiedys napisales czyli tylko wtedy kiedy leje wode. w tej chwili daje 1ml/1l. zwieksze do 2ml, dzieki :)

4 godziny temu, Wloczykij napisał:

A nie za blisko czasem lampy?

wlasnie jest taka mozliwosc bo tylko te na srodku tak maja wiec podniose o jakies 10 cm :) Tym bardziej ze lampa 300W

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zatem podnieś lampe i zobaczysz poprawę 😄

A w pomieszczeniu w którym są boxy jaka wilgotność? W boxie nie będzie mniej jak w pokoju tez wilgotno. Daj może wiatraczek pod poziom siatki tylko skieruj go na boki boxa by nie wial centralnie na donice. Albo daj wiatraczek z zewnątrz który wieje w trochę otwartego boxa by lepiej świeże pow szło? Jak okna nie możesz otwierać bo za zimno? Dadza radę 😄 open w sąsiednim i zrób przeciąg 

Nie czekaj aż wyschną na wiór bo tego nie lubią. Podlewaj po prostu mniej ale częściej.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+