Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED 300W. 1m2 - WHITE WIDOW|GORILLA GLUE|AMNESIA HAZE|GORILLA ZKITTLEZ


Recommended Posts

6 godzin temu, AligatorOzi napisał:

one jeszcze nabite trochę są, jak chcesz ścinać to czekaj aż z lisci wyjada. Opłaci się, zobaczysz.

A doradzisz mi jeszcze cos?

Poczekac jeszcze i sciac wszystko na raz czy moze sciac gory i poczekac kolejne 2 tygodnie zeby dolne doszly? Tylko jesli bede juz lac sama wode to czy te dolne dojda? ma to sens czy nie kombinowac i na raz ciachnac?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja tez zawsze o tym myśle ale tnę na raz, jak chcesz doły zostawać to przynajmniej na 3 tyg jeszcze.

w teori jak masz czas to nie problem, bo nawet i lepiej, wstawisz karton i warunki są kozak na suszenie pierwszego sortu. U mnie wyszło to zaskakująco idealnie. Nawet lepiej niż ostatni schnący sam w boxie 😄 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

uuuuu 3 tygodnie to kupa czasu biorac pod uwage to ile plesni mam i dodatkowo jakies biale larwy z czułkami mi sie pojawily na ziemi. Wczoraj ostatni raz podlalem i czekam az ziemia sie wysuszy i niestety scinka. Nie czekam az wyjedza liscie bo zaraz mi nic nie zostanie. trzeba sciac i zapomniec ehhhh.

 

nauka, wyciaganie wnioskow i zastowanie nowych rozwiazan :) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dlatego ja ścinam na raz hah 😄 bo 1/2 tyg mało im da, czytałem ze min 3 tyg co  ma sens wiec wiesz 😄

zapomniec? Weź nie wkurwiaj 😄 patrz ile tam dobroci masz i jak pięknie wyglądają. To ze pare bobow w pleśni i niespodzianki to nic. Są gorsze problemy i więcej strat. 
Jest teraz zima. Zimno i wilgotno, to mogło ci sprawić dużo problemów a jednak sobie poradziłeś, zapamiętaj problemy i ich rozwiązania, weź nauczkę i popraw na next grow i esaa 😄

nie zapominaj, doświadczenie na zawsze. 
 

Jak nie wyjedzone to postaraj się długo suszenie zrobić, to poprawi smak i ogolnie 😄 raz mi się udało około 15 dni? I kozak 😄 ale zwykle i tak około 8:( 

chciałbym by wymyślili taki box który utrzymuje idealne warunki do suszenia 😄

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Posluchalem Ciebie i scialem na raz. od tygodnia sie susza i juz galazki sie lamia wiec jutro zbieram. chcialem dluzej potrzymac ale wilgoc spadla mi do 40% i przyspieszylo proces. 

Plus jest taki ze temperatura 19/21 stopni a nie 30 hehe.

Z cala reszta masz racje- poradzilem sobie ale tylko dzieki temu ze tu na forum moglem na was liczyc i pomagaliscie ale podziekowania beda w podsumowaniu hehe 😄 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Podsumowanie

117 dni

150w- Maly namiot - 1 doniczka 25l =184g

300w - duzy namiot - 5 sztuk=467g/srednio 93.4g na roslinke 😄

Łącznie 651g + jakies 40g popcornu ktory pojdzie na masło :)

Wynik = 691g

Na poczatku bardzo wam dziekuje za pomoc. Gdyby nie Wy to w polowie bym zrezygnowal i nic by z tego nie bylo. Bardzo duzo problemow bylo po drodze ale porzadny wciagacz wilgoci pomogl we wszystkim chociaz troche za pozno zamowiony.

Suszenie zajelo 9-11 dni w temperaturze 19/21 stopni. 

Nie jestem w stanie nic wiecej z siebie wykrzesac tak jak @AligatorOzi i zrobic podsumowanie na 10 min czytania ale chociaz tyle napisalem hehe 😄

Wynik jest w 100 procentach zadowalajacy i przez najblizsze 2 lata nie potrzebuje nic wiecej 😄

Zastanawialem sie co zrobic i zdecydowalem ze duzy namiot idzie do piwnicy i zostaje maly w ktorym sprobuje ogarnac 4 malolaty na biotabsach wiec zapraszam juz do kolejnej relacji :) Nie wyobrazam sobie zeby bylo pusto, a tak to przynajmniej bedzie na czym oko zawiesic 😄 

Pod spodem pare zdjec :)

 

1 sucho.jpg

40.jpg

50.jpg

63.jpg

81.jpg

83.jpg

84.jpg

106.jpg

heheh.jpg

hehehe.jpg

topek.jpg

heh.jpg

hehe.jpg

Edytowane przez Miłośnik
  • Like 4
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+