Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED 300W. 1m2 - WHITE WIDOW|GORILLA GLUE|AMNESIA HAZE|GORILLA ZKITTLEZ


Recommended Posts

Efekty rhizo będziesz widział przy przesadzaniu, bryła korzeni. Wszystko idzie pięknie tylko brakuje im azotu. 
mozesz przesadzić, dać im 1/4 dawkę poczekać z 3 dni aż przystosują się do nowej donicy. Jeśli dalej będzie brak azotu to myśle ze powoli już dawki zwiększać i potem Max. Zobacz po rosce czy będzie zadowolona-liscie w górę.

Doczytałem ze Ziemie masz co jak co profesional to możliwe ze jest już nabita, wiec może i zrób tak jak napisałeś ze poczekać coś zjedzą po 3 dniach i jak nie będzie się poprawiać do wtedy nawozy. 

Dzis czytałem właśnie o ziemiach ze jak kupisz nie light tylko maxy to można olać nawozy na Wega i kupić tylko na Bloom. 
 

z ta duża donica co 5-7 dni… nie wiem czy to ci wypali, ciężko stwierdzić czy już czas przesadzać z dużych na większe 😄 ale sadze ze chyba z półtorej tyg conajmniej, wątpię ze w tyg tak się rozrośnie gdzie około 3 dni się przyswaja po transporcie.

sam zobaczysz po dziewczynach, powiedzą ci kiedy 😄 4 przejścia wiec weg minimalnie półtorej miesiąca wyjdzie, po rozroście zdecyduj czy nie lepiej olać przedostatni transport bo możliwe ze już wtedy bedzie ładnie i siatkę można dawać wiec później będzie ciężko przesadzić jak będzie taka wielka. Ja chyba kubełek potem 9l i potem 15 finalna.

Powodzonka!

Edytowane przez AligatorOzi
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzień 18

24h po przesadzeniu i na moje oko od razu widze, że dostaly zastrzyk energii 😄 Meczyly sie w tych malych doniczkach wiec powinienem pare dni wczesniej przesadzic - bedzie nauczka na przyszlosc. 

Jezeli chodzi o Rhizo to przy przesadzaniu robilem zdjecia i stwierdzam, że nie warto wydawaj hajsu na to bo jak pokazuje przyklad amnesii tam gdzie nie bylo dodawane byl lepiej rozwiniety korzen a jesli chodzi o gorille to juz wogole bez porownania ale wiadomo ze to inna odmiana itp. 

Dzisiaj dopiero dostaly full wody czyli do momentu az woda byla w spodku wiec zrobie tak jak wczesniej czyli jesli nie wroca kolory w 2-3 dni to dam 1/4 dawki jak aligator radzi :)

W dniu 24.09.2021 o 22:03, AligatorOzi napisał:

sam zobaczysz po dziewczynach, powiedzą ci kiedy 😄 4 przejścia wiec weg minimalnie półtorej miesiąca wyjdzie, po rozroście zdecyduj czy nie lepiej olać przedostatni transport bo możliwe ze już wtedy bedzie ładnie i siatkę można dawać wiec później będzie ciężko przesadzić jak będzie taka wielka. Ja chyba kubełek potem 9l i potem 15 finalna.

troche mnie wystraszyles z tym czasem wiec chyba zaryzykuje jednak i z obecnej donicy czyli 6l wrzuce do 25l i niech sie dzieje wola nieba.

napewno za jakis tydzien bede pisac i pytac o porade 😄 

A teraz zdjecia z porownania:

1. amnesia rhizo

2.amnesia bez rhizo

3.gorilla bez rhizo

4.calosc

 

 

 

rhizo.jpg

s.jpg

f.jpg

a.jpg

PS. Przy przesadzaniu do kazdej doniczki dorzucilem jeszcze jakies 0.5litra keramzytu i wymieszalem delikatnie. Moze bedzie im sie lepiej oddychalo 😄

Edytowane przez Miłośnik
PS. keramzyt
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzień 27

Witam serdecznie obserwatorow:)

Wczoraj po raz pierwszy w zyciu zrobilem LST na 5 roslinkach :) Wczesniej byl topping na wszystkich.

Dzisiaj przesadzilem ostatnia sztuke z 6 litrowej donicy do docelowej 25l i tez zrobilem LST. Pod spodem film i zdjecie do oceny, mam nadzieje ze jest wszystko ok :)

Teraz pytanie. Przelaczac juz na 12/12 czy jeszcze zaczekac? jest 27 dzien i nie chcialbym miec takiego problemu jak ostatnio czyli problem z wysokoscia.

I co zrobic z ta ktora przesadzilem dzisiaj - ona bedzie w namiocie 60x60x160. tez ja przelaczyc na 12/12 czy niech siedzi jeszcze pod 18/6?

Bardzo prosze o komentarza :) 

 

f.jpg

d.jpg

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Te 6 jeśli się obawiasz o miejsce to możesz przełączać aczkolwiek po lst możesz chwile poczekać, nie są jeszcze taz duże. Ale na kwitnieniu tez ładnie je wyciągnie. 
ta na scrog to jeszcze potrzymaj na wegu aż dasz siatkę i zaczną powoli się wpasowywać, wtedy przełącz, nie czekaj aż się wpasują do siatki bo wtedy może być za późno jak u mnie jeśli trafi się dobrze rozrastająca sativka 😄 i poczekaj żeby tez stresu po przesiadce nie miała.

ogomnie bardzo dobra robota, piękne zdrowe kolory i piękne wiatraki.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

po co przesadzać do 16 miejsca masz tyle ze te 11 dadzą spokojnie rade, a przynajmniej miejsca 16, bez sensu nie zabiera. Poza tym pewnie tez będzie wyższa doniczka co tez średnio jest tam teraz potrzebne. dawaj te siatkę jak pokryją tak z 70-80% przełącz na flo i ogień 

Edytowane przez gigit
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+