Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED clu058 150W | 60x60 | White Widow, Royale Haze, Amnesia Haze, LSD


HanYs

Recommended Posts

30 minut temu, Guru napisał:

Pewnie chodzi o to że dlugo sie rozpuszczaja i korzenie maja problem sie przebić.. tak gdzies czytałem 👀🤔

Myslalem/mialem nadzieje, ze beda sie rozpuszczac dosc szybko. Postaram sie znalezc cos innego zanim jeszcze korzenie nie sa rozrosniete z czego latwo bedzie wyjac bryle przy przesadzaniu, jesli nie znajde to przed przesadzaniem troche je przesusze i powinno latwo wyjsc z tego bez wielkiego uszczerbku dla korzeni.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

7 godzin temu, ichikaru napisał:

Ja mam doniczki materiałowe. Co prawda przeciekają ale banalnie prosto jest sprawdzić wilgoć. Idealnie nadają się do organiki.

Bo po prostu wiemy dotykając doniczki czy jest mokro czy wilgotno. Dodatkowo przelanie jest niemożliwe!

ale też nie pozostają bez wad...przesuwanie, unoszenie powoduje że powstają przy bokach otwory którymi ucieka woda... po 2 uprawach wracam do plastyku.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Docelowe doniczki beda plastikowe kwadraty 25x25cm z poprzedniej uprawy - idealnie pasuja do growboxa a z podlewaniem i ocena kiedy podlac nie mialem problemu wiec pozostane przy nich. Przy przesadzaniu do docelowych wyciagne po prostu bryle z tych "bio". Kawalek pewnie i tak zakopie gdzies plytko dla testu zobaczyc jak szybko sie rozlozy.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

nie wiem skad to przekonanie ze 30x30cm wystarczy dla rosliny. rosliny beda sie nawzajem zaslaniac i tworzyc luzne topy. praktycznie powierzchnia doniczek wypelniasz boxa a gdzie rośliny. bede zaglądać bo ciekawi mnie jakosc topów vs nadmierny scisk. ja tez mam 60x60 i z 4 roslinami bylo jak w chińskim metrze. :blant2:

Edytowane przez Buddah Grow
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

29 minutes ago, Buddah Grow said:

nie wiem skad to przekonanie ze 30x30cm wystarczy dla rosliny. rosliny beda sie nawzajem zaslaniac i tworzyc luzne topy. praktycznie powierzchnia doniczek wypelniasz boxa a gdzie rośliny. bede zaglądać bo ciekawi mnie jakosc topów vs nadmierny scisk. ja tez mam 60x60 i z 4 roslinami bylo jak w chińskim metrze. :blant2:

Jak powiedzialem Ile mam krzakow  w 0.36m2 na Amerykanskim forum to mnie zbluzgali 😂 tam zupelnie inaczej robia 

Edytowane przez Virandell
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+