Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED clu058 150W | 60x60 | White Widow, Royale Haze, Amnesia Haze, LSD


HanYs

Recommended Posts

4 minutes ago, Buddah Grow said:

zobaczysz ze im dluzej bedziesz w tym hobby tym mniej roslin na m2 bedziesz chcial. mialem 4,3,2, i teraz w 0,36 to tylko jedna ktora zyje jak król 

:thug:

Tez sie zastanawialem nad 1 tyle ze dwa + sa z wieksza iloscia krotszy weg I rozne odmiany mozesz miec to akurat sie tyczy takiego metrazu ale kiedys napewno sprobuje 1 plant + scrog ^^

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

9 minut temu, Buddah Grow napisał:

zobaczysz ze im dluzej bedziesz w tym hobby tym mniej roslin na m2 bedziesz chcial. mialem 4,3,2, i teraz w 0,36 to tylko jedna ktora zyje jak król 

:thug:

Potwierdzam, ja na początku hodowałem ambitnie 3 na 40x40 potem zasadziłem jedną i teraz wiem, że na spokojnie zmieszczę 2.

Wszystko nauczysz się oceniać samemu z czasem. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Buddah Grow Jesli chcesz zobaczyc jak wyszly 4 krzaki w tym boxie to mozesz zajrzec do mojego poprzedniego growloga - tak, z pewnoscia bylo bardzo ciasno aczkolwiek spokojnie sie da. Uprawiam dla siebie nie komercyjnie wiec bardziej interesuje mnie roznorodnosc hodowanych odmian niz ilosc z krzaka stad taki a nie inny sposob uprawy. Nie neguje, ze mniejsza ilosc krzakow byla by wydajniejsza i bardziej oplacalna, kazdy jednak ma inne priorytety.

 

Chetnie jednak poznam wasza opinie na temat tego ile zrobic teraz glownych szczytow na kazdej roslinie. Myslalem o 8 poprzez najpierw FIM aby utworzyc 4 a pozniej na kazdym jeszcze topping. Jak myslicie?

Edytowane przez HanYs
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

15 minut temu, HanYs napisał:

Chetnie jednak poznam wasza opinie na temat tego ile zrobic teraz glownych szczytow na kazdej roslinie. Myslalem o 8 poprzez najpierw FIM aby utworzyc 4 a pozniej na kazdym jeszcze topping. Jak myslicie?

Jak dokładnie to pokażesz tutaj krok po kroku to chętnie zobaczę 😉

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

3 godziny temu, Pomidorek napisał:

Jak dokładnie to pokażesz tutaj krok po kroku to chętnie zobaczę 😉

Pokazac i moge, ale traktowac trzeba by to raczej jako przestroga "Nie tak sie to robi" 😉

Jestem zwyczajnie ciekawy tych technik, palenia narazie mi nie brakuje, nie mam cisnienia wiec moge eksperymentowac.

Tak wiec jakas rada?

FIM > Topping ?

Topping > FIM ?

Topping > Topping > Topping ?

FIM > FIM > FIM (zart, wyszlo by ladnych 64 "glownych" szczytow 😄:weed_victor:)

Edytowane przez HanYs
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

2 godziny temu, StayLowKey napisał:

Dlatego że czasami (bardzo często) te doniczki torfowe się nie rozkładają i korzenią ciężko jest się przebić przez nie.

hmm nie mam z tym problemów ...  puki co bede je stosować  i jezeli chodzi o torfowe doniczki to zamawiam sobie takie ktore sa bardzo cieniutko zbudowane i juz po paru podlaniach boki doniczki nie istnieja 🙂 

Edytowane przez nerwus
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Dzień 21

Cholera wie co z tym FIM'em - rosliny rosna tak jak rosly, jedynie sa bardziej zbite, odleglosci miedzy kolejnymi pietrami sa mniejsze, wychodza kolejne nowe pietra, w tej chwili z kazdej wychodzi 5'te pietro. Od ciecia minelo 9 dni. W miedzyczasie zostaly jeszcze przesadzone do docelowych donic.

Nie wiem czy czekac jeszcze na efekty czy walic topping? Nie moge znalezc w internetach za wiele szczegolowych informacji odnosnie FIM'u jak to konkretnie powinno wygladac, gdzie maja pojawic sie nowe, glowne szczyty? Czy wszystkie 4 (przykladowo) powinny wychodzic z tego samego pietra czy jak?

Jedyne zdjecia jakie znajduje na necie to tuz po cieciu, ale nie moge znalezc np. w jednej z ostatnich faz zycia rosliny jak sa po FIM'ie uformowane wszystkie odnogi.

Moze ciecie bylo ze dwa dni za wczesnie, odrost powinien byc nieco wiekszy?

Ktos ma jakies rady?

large.20200428_092304.jpg.3e5f4af9265ab06cfea11461640ac94b.jpglarge.20200428_092237.jpg.b7e16bc420649b652ccecedbcb26dc23.jpglarge.20200428_092606.jpg.c11c68d910495eb988ef131f369a61ce.jpglarge.20200428_092624.jpg.3c823cefbcea53f53455b9bee7722631.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+