Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Recommended Posts

Mały up.

Nic ciekawego się nie dzieje. 

Uzupełniłem miejsca po pestkach, które nie wyszły w pierwszym rzucie. Nazwy i miejsca dodałem do pierwszego postu. Niestety producentów i sklepów nie pamiętam. Na pewno część jest od Pana Pestki, część od THC-THC i część z Pestkomani. 

Jak ktoś zauważył sadzonki się powyciągały, specjalnie mi to nie przeszkadza. Słabsze podpieram, w razie co, mam miejsce na podsypanie ziemi, ale wolałbym tego uniknąć. 

Testuje też system podlewania, żeby nie musieć gimnastykować się z konewka (pierwszy grow w tym namiocie mnie zniszczył pod tym względem). System wygląda dość ciekawie, ale wolny jak skurwenson... 

 

IMG_20200328_145202.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Malutki update (żeby nie było, że wątek porzucony). 

Szczęśliwy czasu nie liczą, więc nie mam pojęcia ile dziewczyny mają. 😉 Dobre dwa tygodnia na pewno. 

Temperatura 25 stopni wilgotność dobija do 80%.

Jedna roślina nie dała sobie rady, druga, chyba najładniejsza w całym zestawieniu skosilem przypadkiem przy samej ziemi więc zostaje 16 roślin. 

Podlewam rzadko. Ze względu na wysoką wilgotność woda z doniczek nie odparowywuje zbyt szybko a same rośliny piją niewiele. 

 

IMG_20200403_094926.jpg

  • Upvote 3
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Kolejny szybki up. 

W niedzielę poodcinalem szczyty. Na większości roślin. Wyjątkiem były rośliny dosadzane później. Te ostatnie prawdopodobnie nie będą ruszane, pójdą na jedną palę. 

Nadal świece 12/1 i tak zostanie do niedzieli. 

Niestety rosna strasznie nie równo. 

Mam jednego mutanta. 

I jedna roślina cierpi prawdopodobnie z powodu przelania. 

Do tej pory nie stosowałem żadnych nawozów. 

IMG_20200415_104023.jpg

15869403486034972039161476770055.jpg

15869403720324516015257328273359.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

52 minuty temu, ja72 napisał:

Czemu one Ci się tak wyciągają ?  Mam nadzieję że nie wkręciłeś żarówki 600 W i ustawiłeś balast na 250 W?

Dokładne tak zrobiłem. Ale to nie to stworzylo problem. Lampa byla za wysoko. Teraz ustawilem na 400W i te później dosadzane idą nisko.

No nic, kilka rzeczy trzeba sobie przypomnieć. 😉

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+