Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 400W/600W | Critical Kush x 3, Exodus Cheese x 2, Critical, Purple Kush


Triskele

Recommended Posts

Z powodów technicznych, czyli braku miejsca w boxie przedszkole zostało przesadzone do 2l doniczek. Szafa jest zajęta suszacymi się cookies a maleństwa trzeba było przesadzić.

Po przesadzeniu zostały podlane po 360 ml wody z nawozem EC 1,7 ph 6.0 oraz oprysk z boom boom'a. Przy okazji mój ogrodnik uciął im najniższą partie liści.

20190326_092002.thumb.jpg.b94d87d6c5e55be5be2a8ba4d4c3eb55.jpg

 

20190326_091348.jpg

20190326_091639.jpg

20190326_091600.jpg

IMG-61bb2dade118df70a1ceec08e6184478-V.jpg

  • Like 2
  • Thanks 2
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Odważnie ogolone... z jednej strony mi się podoba, ale z drugiej... trochę za mocno, trzeba było zostawić liście przynajmniej po zewnętrznych stronach boxa... to tylko moje zdanie, nigdy nie próbowałem i chyba nie miałbym serca :P Za jakiś czas zobaczymy efekty... tylko ciekawe czy teraz roślina nie będzie miała w topach dużej ilości liści ^^ przedszkolaki zdrowiutkie... widać że im dobrze :rasta2:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@michal_o jakiś zielarski guru napisał, że uprawia marihuanę na topy a nie na liście:)

Dziękuję za miły wpis ? mój ogrodnik aż się zarumienił ?

na vegu wycinka to raczej rzecz normalna, ale na kwitnieniu ? dzień po pierwszym goleniu jak otworzyłam box i zobaczyłam biedne rośliny, łysej myślałam że będę płakać. Ale teraz jak na nie patrzę to nie żałuję. Ładnie wyglądają:) masz rację z większym zapotrzebowaniem na jedzenie, już sam SCROG je stresował, teraz golenie. Producent poleca na ten etap EC 1,6 a myśmy im dali EC 2,5  

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

To dobrze ze chociaż przeczytać zdazyliscie bo ogarnęłem dopiero że nie ten temat i zeedytowalem (usunąłem wpis). ?

Też czytałem kiedyś że właśnie na indukcji i jakoś 3 tydzień flo do tego jeszcze i może to mieć większy sens ?

Edytowane przez michal_o
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+