Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 100W | Diavolo IL x 3 - Delicious seeds


Recommended Posts

A czy w procesie curringu kiedy pojemnik lub słoik jest zamknięty potrzebne jest w środku powietrze ? Bo z tych pojemników wysysa chyba prawie wszystko

Najwygodniej byłoby mi zrobić to w tych dwóch pojemnikach, ale stosując wymogi jak w przypadku słoików czyli regularnie otwierać codzienne i trochę poprzewracać 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Z 1 i 2 wyszło 74,19 a z 3 patyczaka 30,87 co daje nam 105 nie liczę tego co poszło na testy. Jak na 2 grow rzeczywiście wynik fajny ale chyba znowu poszło coś nie tak bo nie jestem zadowolona z mocy materiału, może coś jeszcze podciągnie. Planuje coś ale już sama nie wiem co :) Chciałam 13L airpota podzielić na pół i 2x sativke auto energy rush, ale coś te auto mi nie dochodzą i zastanawiam się nad jakąś szybką sezonówką, ale mam problem organizacyjny ponieważ box stoi w miejscu gdzie może się zdarzyć, że w porze nocnej przez wlot pasywny dostanie się światło albo poświata od włączonego oświetlenia w pomieszczeniu. Nikt tam specjalnie nie będzie w niego świecił, pomyślałam też, że obrócę box w taki sposób, że na wlot pasywny nie będzie bezpośrednio oddziaływać światło no ale jakaś tam poświata może się dostać i tu pytanie czy to dyskwalifikuje odmianę pełnosezonowych nasion feminizowanych ?

1.thumb.jpg.09520aa3bfa85bb4477a06b404a6c127.jpg

 

 

  • Like 1
  • Upvote 4
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Pomidorek też o tym myślałam, jestem w stanie przerobić boxa, znalazłam jeszcze coś takiego

Secret Jardin - Otwór na kabel, tylko nie wiem czy rozmiar fi70 nie będzie za mały, teraz przy otwartym całym pasywnym lekko zasysa. Trochę prowizorycznie ale może spełniać swoją funkcję, a uniknie przed inwestycjami, albo jak radzisz rurę wentylacyjną, przy odpowiednim zagięciu i uszczelnieniu, żadne światło nie powinno wejść. W kolejnym grow obowiązkowo nowy filtr can-lite, canna terra professional, cannazym, rhizotonic i boost. A może nie bawić się w przerabianie i kupić nowy porządny box (max 50x50)

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dziennik uważam za zakończony. Dziękuje wszystkim za rady, opinie i odwiedziny. Życzę wszystkim powodzenia oraz samych sukcesów             

Na zakończenie 149 masełka, które czeka na gorącą czekoladę i ciasteczka z genialnych przepisów Ambasadorki    :czeko:  :cookie:

Pozdrawiam do zobaczenia 

1.thumb.jpg.b695133466e8c897b841beab2a998bf0.jpg

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+