Jump to content

thc-thc

sklep z nasionami marihuany

breedbros.com

Led100W // BIO // S.O.D.K MephistoGenetic

AligatorOzi
 Share

Recommended Posts

:elo:
Nazwa nasion i producenta: 

Sour Orange Diesel (Lady Sativa Genetics) x Breeding Auto OD1) X Triangle F1
Rodzaj i moc lamp: Spider Farmer 1000
Fotoperiod (czas świecenia):20/4,  18/6 
Namiot uprawowy / growbox, wymiary: BudBox 75x75x160 
Rodzaj podłoża i wielkość donic: Biobizz light mix- Weg, BatMix - Bloom.
Nawozy: Plagron alga Bloom, Green Sensation. Xtreme Gardening Mykos wp, CalCarb. Biobizz grow, calmag w razie potrzeby.
Wentylacja, przepustowość (m3/h): RVK sileo 125E + 2wiatraczki mieszające

Siemanko! Aligator powraca 😄

miałem nie robić już grow w tym roku ale mephisto zrobił rzut jednej z ulubionych odmian, sour diesel :3 ostatnia przygodna z ta odmiana dała największe boby i przepiękny zapach benzyny z jagodami :3 niestety tworzą tylko autosy ale mam nadzieje ze mimo tego uda mi się robić dużego krzaka, marzy mi się 20l donica…

Pestki trafiły w nocy do wody, poczekamy aż się utopia, jeśli będą szybkie i dadza ładne ogonki to wsadzę je odrazu do ziemi, jeśli nie- poleca na wacik +dzień. 
zdecydowałem się ze gratisy zostawię jeśli nic z tych nie wyjdzie. 
5 pestek w wodzie, później trafia do kubeczków z Light mix + Mykos.

zaleznie od tego jak będą wyglądały zdecyduje się na 4x8l lub 3x14l. 
 Po wystąpieniu 2/3 pięter lub oceny zdrowotnej poleca do większej donicy na weg albo batmix na ostatni tyg Wega i przejście na Bloom. 

W planach 30 dni Wega i 2,5Miesiaca Bloom. Lst lub jak zdrowe to toping, Choć co jak co z auto może wyjść co innego 😄 poczekamy zobaczymy 😄

FE06B484-F36B-4105-A0EC-411128A7A0F6.thumb.jpeg.89b5d73d472da58714af02c467f433b0.jpeg

Edited by AligatorOzi
  • Like 3

:elo: 

znalazlem trochę czasu wiec poszły do ziemi 😄

dzien -3

Tajemnice Aligatora:

•wsadź nasiona do wody

•poczekaj aż opadną na dno

•przygotuj ziemie:

Biobizz Light mix + Mykos + CalCarb + Startex 

•wsyp do kubeczków 

• zrób dziurki, wrzuć pestki

•przygotuj wode:

przelej przez dzbanek, daj krople Neutralise, zmień pH na 6.01

•zasyp pestki ziemia, podlej 15ml (zgubiłem psikacz)

• zakryj folia porób dziurki (wilgoć) 

• włóż do szafki( za mało czasu na złożenie boxa)

•przypomnij sobie jutro na wolnym by złożyć boxa i włożyć kubeczki 20/4 światło. 

5DA4CD72-44AE-4241-AD71-DBFF9CCA3295.thumb.jpeg.8f9c1e3ec4c2f09e4ed9dcd5294a7f4b.jpeg82413D74-885E-4EF2-AD46-FD96F97CF744.thumb.jpeg.9f896bbd95a691e772713ae3d2c8f535.jpegFB7B62D1-087F-4F01-BC4A-17EFEA4D3512.thumb.jpeg.c22001c3687f3efa67f92123818592c7.jpegD475E285-1418-4280-9055-5F51D0412DEF.thumb.jpeg.c49d584e9f222eb4727434ddd1f563cd.jpeg

done

ps. Zrobiłem w misce mieszankę ziemi, bo ostatnio robiąc osobno myśle ze jedna z nich dostała za dużo i słabo urosła.

Wsadzone dopiero pestki nie potrzebują na start odrazu swiatla póki w ziemi wiec dzień mogą poleżeć w szafie.

Neutralise ponieważ zapominam odstawić a woda z kranu lipa straszna. Filter w dzbanku i kropla tego i woda gotowa. 2 grow tak leciałem- działa. 

mieszanka ziemi z dodatkami w ilości jednej nabieraczki z woreczka. Coś Ala duża łyżka stołowa+ troszkę. 
Sama woda aż do przesadzenia.

Edited by AligatorOzi
  • Like 3

@carlos278ile oczekujesz snu dziennie? A ile naprawdę śpisz?;D niestety przyszłości nie rozumiem jeszcze:D

A było napisane tam jeszcze w jakich donicach sadzili ze wyszło 100g? Dużo współczynników niewiadomych 

drozsze pestki nie oznacza lepszych plonów.

jedzac kolacje w drogiej restauracji dla niektórych może smakować jak typowy obiad, inni wyczują wykwintne składniki z których to powstało 😄

Dobra genetyka to coś czego powinieneś szukać

• Like 1

@RysiuSour diesel dał mi ostatnio najwieksze i bardzo przyjemne boby wiec dlaczego by nie 😄 ale brakowało mi jakiegoś crossa bo sam diesel taki zbyt sativa. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

beda 4 chyba ze bardzo się spodobają wszysktie, narazie zobaczymy ile wyjdzie z ziemi jak narazie widzę 2.

mykos na korzenie, cal bo ostatnio miałem problemy z tym ale po tym preparacie idzie bezproblemowo, i startex delikatnie bo light mix ma mało w sobie. 
teraz sama woda dzieki temu aż do przesadzenia.

• Like 1

Siemanko :elo: 

witam w ostatnim dniu pierwszego tygodnia I zaczynamy 2gi 😄

sama woda, przypomniałem sobie ze dzbanek wyjada magnez wiec ze względu ze minęło 7 dni zapodałem ciupke Biobizz grow i calmag. Korzenie wychodza z dołu kubeczkowzaczynam myśleć o przeprowadzce w większe donice. 
91BB1070-E0C1-4DBC-BC21-F51FD8723CAB.thumb.jpeg.4b5efd98d55a262c23e90f1ae0e2b3ad.jpeg
Na dniach wstawie lepsze zdjęcie.

• Like 2