Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Led100W // BIO // S.O.D.K MephistoGenetic


Recommended Posts


ogolnie bardzo przyjemny skun, kolejny raz mniej bursztynów cieszy mnie lepiej od 30% b.

skun pachnie ni to cytryna, żelki, taki ciut benzyna ciut chemia. Buch delikatnie ładnie wchodzi, faza po 5 min ale nie wgniata, fajna do robienia czegoś, grając w coś miałem beke do siebie samego 😄 

Lipna strukturę ma sour diesel, dlatego szukałem crossa, trafiłem wciąż na więcej genów SD 😄 

@Rysiu w planach jedna wielka lub 3 albo 4 po 8 szczytów i do góry, sprawdź poprzednia str dałem zdj i pisałem o tym 😄

I już nigdy więcej autosow 😄
@PanikaGoryla

lap zdj na szybko, leżakują w sloikach.

21826A56-E7CE-4FBF-8039-7C8B3FDE5F06.thumb.jpeg.0df61042242c34e83d67a4ba83edc1a7.jpeg399C0099-B136-43DD-9BE6-3398815BB59F.thumb.jpeg.d9e51591f8df488af71d33dc57bfb4e2.jpegA540D150-2871-471F-9075-766D23A98353.thumb.jpeg.f49c3fb07b615307abeda1097d05a7ed.jpeg

Edytowane przez AligatorOzi
  • Thanks 1
  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

2 godziny temu, PanikaGoryla napisał:

Tłuste aż się blyszcza 😉

 

Plagron green sensation, od dziś i u ciebie będą się błyszczeć, nie płaca mi haha ale to jest jedyny produkt po którym widzę ze działa 😄 

u mnie jeszcze jedynie pozostaje błąd ze 1na 7 rosiek ma bardzo spuchnięte boby, ciekawi mnie czy to wina 100W czy nie znalazłem czegoś na Bloom podstawowego co by mi sprzyjało z moimi technikami 😄 albo wciąż popełniam błąd ze przekarmiam/głodze na start kwitnienia… ale co jak co przyjemniaczek wyszedł :3

jak dotąd to biotabs +Mykos wp na weg i coś na Bloom + green sensation tak jakby jako pk boost.

biobizz i  Plagron alga Bloom jest Ok… ale brakuje mi czegoś 

 

Edytowane przez AligatorOzi
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Aligator dokup z plagrona sugar. Teź robi robotę ten specyfik. I terra Bloom teź jest fajny . Dobrze zpodać . Nawet jak lecisz bio .eko. itp. Jak wychodzą ci jakieś braki na naturze moźna się wspomoc lekko mineralem to nie powinno wpłynąć zle na społeczność glebową.

Edytowane przez Goku
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Goku
Myslalem o cukrach robakach itp ale obecnie nie chce tyle wydawać na wszyskto, wole bardziej prosto. Sugar to grow i Bloom 9:0:0 szukam dobrego podstawę na Bloom. Zamiast tetry używałem algi z GS jest Ok ale wciąż brakuje mi tego wow.

Edytowane przez AligatorOzi
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+